Poze si impresii de la Intalnirea de Toamna-iarna

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Lun Noi 30, 2009 10:51 am

felicitari... good game!...

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Lun Noi 30, 2009 11:07 am

Eu zic sa facem ca si la intalnirile trecute si sa gasim un server pe care sa fie urcate pozele, insa nu stiu daca are cineva posibilitatea sa ofere acest suport.

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Noi 30, 2009 11:17 am

QUOTE (R o b e r t @ Nov 29 2009, 07:35 PM) heheeee... revin pe acest forum cu un mesaj de bine. azi eram cu mitsu al meu in zona Miercurea Ciuc pe la niste rude si, la un moment dat, am oprit in dreapta sa dau un telefon. cand deodata, pe langa mine trece o coloana de mitsu-uri (un colt, 2 lancer, si un colt mai vechi). am plecat din parcare cu scartait de roti si am gonit in urmarirea lor. am trecut prin Tusnad impreuna, in coloana, foarte frumos, am facut si poze. ne-am distrat (mai ales ai mei, care erau in masina si imi tot spuneau sa nu pierd masinile din fata). inainte de Micfalau am depasit frumos coloana si chiar in sat, am luat-o la stanga la alte rude. ne-am claxonat reciproc si am ramas cu zambetul pe buze. bravo!


aha deci tu erai .... ne a facut placere sa mergem cu tine. ne am tot intrebat daca e cineva de pe forum dar nu a recunoscut nimeni numarul.

Salutari



Legat de intalnire:

SUPEERRR !!! Baietii de la Iasi sunt super, ca si restul de altfel, super locatia, super atmosfera (parca sambata am stat cam grupati, sau mi s a parut mie) super oameni. La mai multe !!

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Lun Noi 30, 2009 2:08 pm

a fost frumos...ma bucur ca am mitsu si am cunoscut alti posesori de mitsu..toti sunt ok

cat despre poze...am o rugaminte: cei care ati avut aparate va rog sa puneti pozele cu caracter general(grupuri cu noi toti si cu peisajele) sa le putem lua toti

la mai multe intalniri pe an ca merita!!!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 30, 2009 2:21 pm

Salut,
per total ne-am simtit bine desi stiu ca multi sunteti suparati din cauza ca nu ne-am putut alatura grupului in deplasarea spre Sighisoara. Sper ca toata lumea sa inteleaga ca motivele au fost de natura tehnica, iar solutionarea a necesitat o jumatate de zi.

Ne cerem scuze daca am suparat pe cineva.

Avatar utilizator
teanu21
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 03, 2009 7:27 pm

Mesaj de teanu21 » Lun Noi 30, 2009 6:14 pm

andrei de ce nu stergi topicurile alea inchise? mi se pare ceva ffffff aiurea cand vad ca inca e postat si jos scris topic inchis

Avatar utilizator
VCN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 24, 2008 9:54 am

Mesaj de VCN » Lun Noi 30, 2009 8:17 pm

Va salut din nou ... ei andrei lasa tehnica fratioare...stii tu ce si cum... tehnica nu invinge sentimentele !

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mar Dec 01, 2009 10:34 am

Sa nu ne uitati cu pozele:D

Avatar utilizator
alexutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 12:25 am

Mesaj de alexutzu » Mar Dec 01, 2009 11:13 am

Si noi am ajuns acasa.....cu masina jumate stricata...dar am ajuns !

P.S : Uitati de serviciul de asistenta pe care il are Mitsubishi.
Nu am timp sa va povestesc amanuntit, dar un lucru este sigur.....daca vi se strica masina, naspa !

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mar Dec 01, 2009 11:15 am

pfff aiurea alexutzule...imi pare rau de ce vad scris de tine...nu stiu despre ce e vorba(sper sa nu fie ceva nasol) dar bafta si fa-o

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori