Intalnirea Mitsu.ro @ Suceava

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Apr 13, 2010 7:50 pm

Locatia:Pensiunea Florentina, loc. Prisaca Dornei, la 4 km de Campulung Moldovenesc, jud Suceava
Perioada: 21, 22, 23 Mai (cu posibilitate de prelungire pana pe 24)
Costuri cazare & mancare: 170 ron/persoana ce include 2 nopti si 3 zile cazare, 3 mese pe zi (mancare, fara bautura) Bautura aduce cine/ce doreste. De exemplu eu doresc niste palinca de la Chacha
Participantii care au achitat avansul (50, sau 100 ron):
1. Cristibna - 1 pers ( acum , ca pana la intalnire pot fi 2 )
2. Siminica - 2 pers
3. Apple - 2 pers
4. Radurin - 2 pers
5. Diablo_666 - 1 pers ( in principiu )
6. Metal_Militia - 2 pers
7. Johnny (dionut77) - 1 pers ( acum , ca pana la intalnire pot fi 2 )
8. schultz_bz - 2 persone
9. Alexutzu -2 pers
10. andrei - 2 persoane
11. marius_EVO - 1 pers
12. Gabitzu - 2 pers
13. Awbdan (2+juniorii 2)
14. Mitsu' - 2 pers
15. koral - 2 pers
16. doza -2 pers
17. voyager -2 persoane
18. Klez - 2 pers
19. Biku - un persoana
Cei care vin cu familia (adica cu copiii), vom incerca la fata locului sa-i cazam in apartamente. Din partea mea, ei au prioritate la alegerea camerei/etajului,etc.

Teoretic, pensiunea are 48 de locuri, dar daca pana in Mai ne vom aduna mai multi, sa spunem 50-55, si se va dori sa ne cazam impreuna, nu vor fi probleme, deoarece se pot inventa niste locuri in plus. Numai sa anuntati din timp, pe Biku, Cristibna sau pe mine.

Am scris ce se stia deja, acum sa facem un plan de bataie a locurilor de vazut, a lucrurilor de facut si a sticlelor de golit
Eu personal, cum bine stie lumea de pe aici, sunt umpic mai "muntean", adica daca ar fi dupa mine, v-as lua pe munti, pe creste, etc. Fiecare e binevenit cu idei, nu strica sa ne facem de pe acuma o idee asupra ceea ce urmeaza sa facem.

Legat de drumuri pana la intalnire, cred ca nu-i asa de complicat. Cum majoritatea vor veni din zona Bucuresti si Iasi, se va urma E85 pana la localitatea Spataresti (cu 5 km inainte de Falticeni), apoi pe DN2E prin Malini, si se ajunge la Humor, unde va voi astepta si eu pe la o crasma pe acolo la o cafea . Pe traseul asta se scuteste cam 40 km de asfalt Sucevean de kko. Atentie in zona Malini-Gura Humorului deoarece de obicei sunt plasate radare.


PS: Daca doriti sa aduceti ceva in mod special, va rog sa spuneti aici, ca sa nu aduca 2 oameni acelasi lucruri care e posibil sa ocupa loc in masina, sau kg in plus. De exemplu, eu voi fi prezent cu sonorizarea pentru gratare si aer liber. Adica, vreo cativa wattzi de Alpine-uri si Magnat-uri. Muzica va rog sa aduceti voi ce vreti/ascultati (Track-uri/MP3)

Eu personal, de abia astept sa ne intalnim la un paharel e vorba cu totii !!!

Avatar utilizator
koral
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 3:32 am

Mesaj de koral » Mie Apr 14, 2010 2:03 pm

La iarba verde si bolovani ma inscriu si eu. Cu masina sau fara.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Apr 14, 2010 2:55 pm

Am si eu o sticla pe care scrie Klez ( palinca de Zalau )
Eu ma bag la tot ce se poate face , in orice stare de luciditate .
Cum facem sa obturam ''ochii vigilenti '' de pe zona amintita ? glumeam , dar totusi ...
Sa vedem ce coloana facem din Bucale , dar eu sigur o sa fiu oaia neagra

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Apr 14, 2010 3:02 pm

Pui si tu un sticker cu mitsu.ro support team ceva ca aia care merg cu masinile la ciclism.
Voi bucurestenii pe unde mergeti? Din ce am vazut eu ni se intersecteaza drumurile undeva dupa Focsani...ca sa ma alipesc si eu la coloana ca vin direct din constangeles

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Apr 14, 2010 4:59 pm

Eu nu stiu daca ajung, dar daca cineva trece prin Bistrita, cu mare drag trimit si eu o sticla sa ma pomeniti . Serios, fara gluma.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Apr 14, 2010 5:46 pm

Pai face un mic ocol Koral , daca nu ii este chiar pe ruta
Metal , vedem ce concepem pana atunci , daca nu, vin ca outsider

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mie Apr 14, 2010 8:10 pm

Sa aveti grija intre Spataresti si Gura Humorului, deoarece nu e drum european si e plin de carute, biciclisti & asemenea. Asfaltul e ok, doar ca-s nitel curBe pe ici colo.

P.S: Da cu voie buna cine vine ?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Apr 14, 2010 8:16 pm

Cu asa ceva nu se vine, se face la fata locului!

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Joi Apr 15, 2010 10:03 am

@chacha: prin Bistrita o sa trec inainte sau dupa Prisaca Dornei asa ca poti sa pui deoparte si pentru mine ceva

In alta ordine de idei, abia astept sa ma dau cu cazanul lui Klez

LE: Sa NE dea

Avatar utilizator
adrianfafu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 14, 2010 5:57 pm

Mesaj de adrianfafu » Joi Apr 15, 2010 10:53 am

pot sa trec si eu pe acolo? oricum vin cu afaceri saptamanal in sv,poate i-mi fac si eu o idee de mitsubishi daca tot vreau sa-mi achizitionez una....

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori