Intalnirea Mitsu.ro @ Suceava

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mie Mai 19, 2010 1:20 am

horinca nam, da aduc alte grade

Avatar utilizator
NeRv1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 19, 2010 12:20 am

Mesaj de NeRv1 » Mie Mai 19, 2010 1:22 am

Orice grade is bune...eu personal prefer pe alea naturale..ca astea din comert is mai tot timpul la indemana..ma impiedic de ele prin casa..)

Si daca tot vorbeam si eu si Klez de offroad..poate sunteti curiosi si de asta..sa va faca pofta de mancare:))

Bucovina Off-Road Challenge - Editia a IV-a
20 - 23 Mai, 2010 ? Gura Humorului

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Mai 19, 2010 1:34 pm

Am rezolvat-o si eu, vin de vineri dimineata din Bucuresti singur...de fapt inca ma lupt cu PEXu sa il iau cu mine
Eu mai am 3 locuri in masina sau 2 daca vine pex...cum facem imparteala la masini si unde ne intalnim la plecare?

La cate grade o sa fie, o sa fim toti generali

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mie Mai 19, 2010 2:38 pm

Cum te lupti ca vreau sa ajut si eu.
Pexulica tata, daca vii cu Cristi, iti dau eu de beut acolo, no problem, numai sa fii prezent. Si rezolvam noi si cu cazarea, sunt convins.
Hai ca ti-am ramas datori de la revelion.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Mai 19, 2010 5:07 pm

Cum pleci mah singur ? nu vii cu noi ? si pana la urma , de ce singur ? Ah , Cristi , baga un tel mai pe la 19.30 sa vb ceva

Avatar utilizator
NeRv1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 19, 2010 12:20 am

Mesaj de NeRv1 » Joi Mai 20, 2010 2:46 am

Salutare,

asa..uitandu-ma prin ce s-a mai postat am de facut mici ,modificari si adaugari.
Postez acum ce a scris Klez si cu CAPS for fi modificarile sau ce am de precizat...in general de bine:)

Etaj 1 (4+1 cam, 13 pers)
1 - Camera Dubla + baie (2)
2 - Camera Dubla + baie (2)
3 - Camera Dubla + baie (2)
4 - Camera Dubla + baie + o canapea mare la nevoie (3)
5 - Apartament 2 cam + 1 baie (4) APART CU 2 BAI- FIECARE CAMERA CU BAIA EI


Etaj 2 (4+1 cam, 12 pers)
1 - Camera Dubla + baie (2)
2 - Camera Dubla + baie (2)
3 - Camera Dubla + baie (2)
4 - Camera Dubla + baie (2)
5 - Apartament 2 cam + 1 baie (4) APART CU 2 BAI - FIECARE CAMERA CU BAIA EI


Mansarda (5 cam, 16 pers)
1 - Camera Dubla + baie (2)
2 - Apartament 2 cam + baie (4)
3 - Apartament 3 cam + 1 Baie (inconvenient mic) - (6) BAIA SE AFLA IN UNA DIN CAMERE...DECI SE INTRA INTR-O CAMERA APOI DE ACOLO MAI SUNT O CAMERA LA STANGA SI UNA LA DREAPTA, ACEEA DE LA DREAPTA ARE SI BAIA.
4 - Camera Dubla mica, fara baie (2)
5 - Camera Dubla mica, fara baie (2)
Tot la mansarda, sunt inca 2 bai pe hol, pentru cele 2 camere fara bai, sau pentru cei din ap. cu 3 camere, sa nu se certe dimineata stand la coada

La etajul 1, mai este o camera MARE, cu baie, in care intra 6 pers, in cazul in care vom fi peste 40. IN ASTA MARE SUNT 2 BAI
La parter e ditamai sala de mese, cu bar (in cazul in care ni se scoala de o bere la sticla, sa nu batem drumul pana in C-Lung). Afara e foisorul, gratarul industrial, protapul, lemnele pt focul de tabara si muntii

Cam asa e treaba, sper ca nu am omis nimic. Repet din nou..intrebari?? NU EZITATI!!

O seara buna.

PS. Dupa cum a zis Klez..Raraul e aproape, pentru doritori se poate face ori un circuit al manastirilor ..va ajutam cu detalii..dar multi crae vin prefera drumetiile..ori.. Odata ajuns nu iti vine decat sa bei, mananci..urci pe munte ..dormi..si inca ceva mai... ..daca mai este energie

PPS Mai revin cu ceva..dupa cum am zis va vom pune si un frigider la dipozitie plus ..apart de care vb cele cu 2 bai au si un mini frigider in camera
Fişiere ataşate
Picture_031.jpg
Picture_031.jpg (101.17 KiB) Vizualizat de 5681 ori

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Joi Mai 20, 2010 2:54 am

Aveti vrun fel de internet pe acolo ? in caz ca ...

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Joi Mai 20, 2010 7:06 am

Breeee, eu am fost si am stat de vorba cu cineva de acolo de la pensiune... si am fost incognito adica nu cu mitsu ... cu skoda se serviciu....m am recomandat frumos...si i am zis sa consolideze cladirea pana venim noi....

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Joi Mai 20, 2010 11:34 am

De ce? stii ceva suplimentar Dane? Se prabuseste peste noi? Sau ai de gand sa rupi boxele-n pereti?

Avatar utilizator
NeRv1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 19, 2010 12:20 am

Mesaj de NeRv1 » Joi Mai 20, 2010 2:06 pm

Salutare, nu este internet din pacate.. Nu am gasit nici o firma care sa fie in stare sa aduca si pe la noi. Am incercat cu stick-uri dar probabil din cauza asezarii si alea merg anevoios.asa ca..pt moment...nope...

awbdan@ -- sa consolideze? nu inteleg...explica mai in detaliu..cred ca glumesti oricum ca pensiunea e relativ noua...sau mai sunt 2 variante:

1.. Bringing down the house...
sau versiunea afro:

2..the roof..the roof...the roof is on fireee:))

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori