Poze Intalnirea Nationala Mai 2010

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mar Mai 25, 2010 12:05 am

Maine ti le trimit si eu pe ale mele Vali, insa is facute cu telefonul Acum vreo 2 ore am ajuns si eu acasa, cum a fost pe la manastiri? V-ati popit careva?

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mar Mai 25, 2010 9:33 am

ne-am opprit noi la o manastire si pe la marasesti la mausoleu...a fost frumos....dar tu unde ai disparut? ..ne-am intors la spalatorie dupa tine si nu mai erai

Avatar utilizator
radurin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 5:05 pm

Mesaj de radurin » Mar Mai 25, 2010 10:46 am

O sa incerc si eu sa trimit pozele si filmuletele cat de repede posibil la Koral,sper ca in seara asta sa reusesc.

Noi ne-am simtit bine,multumim organizatorilor pt efort,pt plimbarea spre Rarau,manastiri,off road,etc.

La intoarcere spre Bucuresti m-am fugarit un pic cu Apple,pe care sunt suparat,din cauza lui mi-a crescut consumul mediu de la 5.7 la 5.9 !

De la Bacau la Bucuresti m-au strigat pe statia CB vreo 2 cam asa : ''colegu' cu Evo negru,zi-ne si noua,e liber pana la...?'' Tare faza.....

Toata lumea a ajuns ok in Bucuresti aseara ?

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mar Mai 25, 2010 10:52 am

Toata gasca din MultiVan a ajuns acasa aseara pe la 1:00 AM, multumim, Cristi, diablo, Alexutzu si Schultz.

Intalnirea a fost reusita, ca de obicei, cu mici neplaceri inevitabile, dar eu unul m-am distrat de minune si ma bucur ca am revazut oamenii cu care mi-a facut placere intotdeauna sa petrec.

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mar Mai 25, 2010 11:09 am

QUOTE (marius_EVO @ May 25 2010, 09:33 AM) dar tu unde ai disparut? ..ne-am intors la spalatorie dupa tine si nu mai erai

Era cam coada si n-am vrut sa mai stau asa ca am luat-o spre Iasi si-am spalat masina acolo
Intalnirea a decurs fain, acum am vazut si eu unde-si bagase Vali masina, nu-mi pare rau ca ma razgandisem si intorsesem un pic mai devreme Pacat de vremea ploioasa ca am fi facut mai multe.

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Mai 25, 2010 11:18 am

Deci astept 2 RCA-uri... =)))) Bara spate e indoita rau... (aproape ca sta sa cada) din prima seara devreme, dar nu mai stiu cine a comis-o, iar bullbarul e varzaaaa din cauza lu` Nerv1 caruia nu-i bate oglinda spre extremitati. Pt urmatoarea intalnire imi propun sa vin cu un Colt, sau orice altceva mai mic, ca sa iesiti numai voi in daune . Chiar, cine a intrat in spatele meu ? Ca nu eram pe faza... ma ispitea o sticla sa o tin aproape...

Per total a fost super ok, am reusit si eu sa scot un consum (de la turul manastirilor), foarte "decent", aproape 14%, fireatzi ai dreq cu viteza voastra, ca sub 100 nu ma lasati sa merg... Cel mai tare m-a enervat vremea care nu a fost de partea noastra, Vineri si Sambata am stat numai sub dus.

P.S: @Awb, mai ai lamele la stergatoare ?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mar Mai 25, 2010 11:52 am

Apropo de RCA-uri si spoilere, mi-am facut si eu o bucurie in Iasi, fix cand am vrut sa parchez. Un mic stalp ascuns dupa un smoc de iarba de la fostele garaje daramate n-a fost de acord cu intentia mea. Urmarea:

[attachment=8869:24052010209.jpg]
Fişiere ataşate
24052010209.jpg
24052010209.jpg (1.02 MiB) Vizualizat de 5407 ori

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mar Mai 25, 2010 11:58 am

ahhh....aiurea acel stalp..lasa ca se rezolva

e bine ca au ajuns si restu in Bucuresti cu bine...acum raman cele de vineri pana in august cand va fi cea de vara

sa nu uitati cei cu aparate foto sa ii dati pozele lu koral

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Mai 25, 2010 12:52 pm

Intrebare intrebatoare...

A luat careva, din greseala, cheia de la intrarea in pensiune pe partea din fata (dinspre parcare/receptie) ? Ultima oara a fost vazuta in butucul usii, Duminica pe la ora 14. Daca gaseste cineva o cheie in plus, este rugat sa-mi trimita un PM. Multumiri anticipate

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Mai 25, 2010 1:32 pm

QUOTE (radurin @ May 25 2010, 10:46 AM) La intoarcere spre Bucuresti m-am fugarit un pic cu Apple,pe care sunt suparat,din cauza lui mi-a crescut consumul mediu de la 5.7 la 5.9 !

Tu esti dizal taci din gura... te plangi de 200 gr de motorina?
Din cauza alergaturii cu tine mi-a crescut consumul de la 6,2 la 6,5. Si tot drumul am mers numai cu cruise control pe 100 km/h constant. Inclusiv in localitati am stat cu 90. la un moment dat ma luase somnul. Noroc cu harjoneala cu tine de m-am mai trezit un pic.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori