Intalnire mitsubishi Galati

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Mie Ian 16, 2008 10:34 am

QUOTE (Andrei_RC)Sfinxule ne intalnim doar noi doi?
Oricum, eu nici nu ma gandesc sa nu ajung sa stau de vorba cu tine. Asa ca, daca pe aici nu se concretizeaza nimic, ne vedem doar noi doi duminica. Spune-mi o ora la care iti convine tie. .... eventual sa ramana si ora de intalnire daca mai vrea cineva sa vina. Ca locatie zic sa ramana parcarea de la papadie (e o fantana arteziana in forma de papadie la intersectia blvd. Brailei cu G. Cosbuc, vis-a-vis de Romtelecom ). E usor de ajuns si pentru cei care nu au inca masina.

Avatar utilizator
mariacchi234
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 07, 2008 2:54 pm
Contact:

Mesaj de mariacchi234 » Mie Ian 16, 2008 1:38 pm

Vin si eu duminica, vin cu loganul daca astia nu dau masina . Nu prea o sa mai fie intalnire Mitsubishi. Oricum, Iricadul a zis ca masina vine joi, asa ca sper ca nu au sete de adrenalina, daca nu o livreaza in timp.

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Joi Ian 17, 2008 1:20 pm

Cineva cu Lancer 2008?? Andrei_RC?? mariacchi234??

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Joi Ian 17, 2008 3:53 pm

QUOTE (zeus_anoxia)Cineva cu Lancer 2008?? Andrei_RC?? mariacchi234??

In Galati, stiu ca doar allexino are Lancer 2008. Da-i mesaj pe privat poate raspunde. Eu i-am trimis mesaj pe YM dar nu am vazut nici un raspuns. Posibil sa nu fie in localitate.


@Andrei_RC, tu pe la ce ora poti veni? E OK ora propusa la inceputul topicului? Pentru orice eventualitate, ai nr. meu de tel. in agenda de pe forum. Da-mi un apel cand esti disponibil.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Vin Ian 18, 2008 1:04 pm

In Galati voi fi sambata si voi avea timp pentru intalnire intre orele 14 si 16 cel mai probabil.
Sper sa vina cateva masini, adica sa nu ma intalnesc doar cu Sfinxul.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Vin Ian 18, 2008 2:48 pm

QUOTE (Andrei_RC)In Galati voi fi sambata si voi avea timp pentru intalnire intre orele 14 si 16 cel mai probabil.
Sper sa vina cateva masini, adica sa nu ma intalnesc doar cu Sfinxul.

Ok. Andrei_RC. Ramane sa ne vedem Sambata pe 19 Ianuarie in cazul asta. Pentru cine mai vrea sa vina, ne gasiti la papadie.

Avatar utilizator
mariacchi234
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 07, 2008 2:54 pm
Contact:

Mesaj de mariacchi234 » Sâm Ian 19, 2008 12:20 am

Incerc sa ajung si eu duminica, cu Mitza alb, in cazul in care nu dau o fuga la Constanta. Oricum, daca sunteti acolo dupa ora 2 si nu sunt plecat, ajung si eu.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Sâm Ian 19, 2008 9:26 am

QUOTE (mariacchi234)Incerc sa ajung si eu duminica, cu Mitza alb, in cazul in care nu dau o fuga la Constanta. Oricum, daca sunteti acolo dupa ora 2 si nu sunt plecat, ajung si eu.

Vezi ca eu ma intalnesc cu Andreri_RC astazi (Sambata pe 19 ianuarie) pe la ora 14:00. Daca poti, vin-o si tu si poate anulam intalnirea de duminica.

Oricum, eu sunt dispus sa vin si duminica pe 20 asa cum am stabilit daca nu puteti veni si voi astazi.

Avatar utilizator
adisor35
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Dec 09, 2007 1:26 am

Mesaj de adisor35 » Sâm Ian 19, 2008 11:04 pm

a mai aparut un lancer rosu in galati. l-am vazut pe garii. probabil ca nu are treaba cu forumul.

Avatar utilizator
tazmaniaccg
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 17, 2008 8:41 am

Mesaj de tazmaniaccg » Dum Ian 20, 2008 9:32 am

I-mi cer scuze fata de cei care au venit ieri la intalnire dar a trebuie sa plec in graba (probleme tehnice = sotia ), si abia am apucat sa-l salut pe mariacchi234 iar pe andrei_rc nu am apucat sa-l vad decat in trafic (lancer gri deschis nu?). M-am intors in circa 10 minute dar nu mai era nimeni .
Sper ca data viitoare sa nu mai "sparg gasca".

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori