?nt?lnire Gala?i Februarie

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
allexino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 15, 2007 1:35 pm

Mesaj de allexino » Vin Feb 22, 2008 12:52 pm

Imi pare foarte rau dar maine nu voi putea ajunge. Trebuie sa plec la Bucuresti. Sper sa nu fie ultima intalnire. Poate ne mai vedem si alta data! Va urez distractie placuta

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Vin Feb 22, 2008 6:58 pm

E clar... iar facem ?nt?lnire cu doi in?i, din care unu are Ford. Cred c? ne r?d to?i... S? vede?i ?nt?lniri la Ford, Kia sau Daewoo...
Poate data viitoare... eu voi fi acolo la 12:00...

S?n?tate!!

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Vin Feb 22, 2008 7:52 pm

OK.
Vin si eu. Zeus, dai o mana de ajutor la lipit stikerul?
Poate totusi mai apare tazmaniaccg, mariacchi234 si stiu eu, si altii de prin Galati & Braila care nu scriu inca pe forum.

Avatar utilizator
allexino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 15, 2007 1:35 pm

Mesaj de allexino » Vin Feb 22, 2008 11:06 pm

Imi cer scuze inca odata ca mu pot ajunge. A aparut o problema de sanatate la o ruda apropiata si trebuie sa ma duc pana la Bucuresti. A fost brusc si imi pare rau ca am promis ca voi ajunge. Sper sa mai facem intalniri, dupa cum am spus, pt ca sunt sigur ca ne vom inmulti cu timpul. Deja nr de Mitsu din GL e in crestere asa ca viitorul suna bine.

Zeus_anoxia, i8nca mai astept frana promisa

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Vin Feb 22, 2008 11:50 pm

QUOTE (allexino)inca mai astept frana promisa

Azi ?i-am v?zut bolidul ?n fa?a tribunalului... ?n trafic nu te-am mai prins...

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Sâm Feb 23, 2008 5:19 pm

O ?nt?lnire frumoas? dar sumar? ?i de scurt? durat?. Am admirat un pic bolizii lui tazmaniaccg ?i Sfinxul dup? care am fost fug?ri?i subit de ploaie. Bravo nou? ?i la mai mare!!










Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Sâm Feb 23, 2008 6:53 pm

zeus_anoxia, si bolidul tau arata super.
Multumim ca ai postat pozele. Pacat ca nu am fost decat doar 3 de toti.
Mai era un Colt pe acolo dar proprietarul nu s-a aratat deloc cat am stat noi. I-am lasat adresa forumului si poate o sa-l intalnim pe aici.

Avatar utilizator
allexino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 15, 2007 1:35 pm

Mesaj de allexino » Dum Mar 16, 2008 8:16 am

Salut baieti! Topicul asta a cam "amortit" dupa intalnirea voastra.
Imi pare rau ca nu am putut ajunge atunci, dar hai sa ne mai vedem. Mitsu in GL sunt din ce in ce mai multe si cred ca ar trebui sa gasim o modalitate de a atrge posesorii pe forum si implicitr la intalniri.
Eu am stickerele pe masina dar nu stiu daca au avut vreun efect pana acum, cel putin nu m-a oprit nimeni in trafic sa ma intrebe ce si cum.
Ar mai fi o solutie de a aduce lumea pasionata si posesoare de Mitsu pe forum si la intalniri pentru discutii etc, si anume sa vb la dealer sa recomande site-ul forumului si poate sa imparta si cate un sticker la fiecare nou client, la ridicarea masinii. Stickerele, acum ca am un model, as putea sa le faca un prieten si cred ca fara bani.
Asa ne mai facem si noi publicitate.

Revenind la subiect, pe cand o intalnire? Mai sunteti amatori?

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori