Poze, Filme Si Impresii Intalnirea De Toamna 2013

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Sep 23, 2013 9:40 am

Salut.

Incep eu prin a posta un link cu filmuletele de la intalnirea de toamna.

http://www.youtube.com/user/radu2010radu/videos

Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Lun Sep 23, 2013 1:01 pm

In primul rind multumiri lui Radu si Alina pentru organizarea exemplara.Au reusit sa gaseasca o pensiune in care gazdele intradevar trateaza oaspetii cu respect si bun simt.Nu credeam ca mai exista locuri in care 2 persoane pot sevi un prinz sub 50 de lei iar caldura din camere sa te faca sa dormi cu gemul deschis in conditiile in care temperatura de afara nu depasea 3 grade.
In al doilea rind multumiri lui Florin amicul lui Vasile69,omul pentru care muzica a depasit cu mult granitele pasiuni si a reusit sa insufleteasca atmosfera in cele 2 seri cit si pe traseu.
In al treilea rind echipei de la Mitsubishi care ne-au pus la dispozitie pentru drive test 2 versiuni de top din gama Outlander si Asx,asigurind un test si pentru cei de la Suzuki.....cine stie s-ar putea sa-i racolam in grupul nostru,bineinteles cu masina potrivita.
Una peste alta a fost un eveniment reusit din toate punctele de vedere ,ocazie cu care am cunoscut oameni noi,i-am reintilnit cu placere pe cei deja cunoscuti,si regret pentru cei cunoscuti si care au lipsit din diverse motive.
Sa ne revedem sanatosi si cu cit mai mult chef de distractie la urmatoare intilnire.

Avatar utilizator
GrasuLancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Aug 06, 2013 1:16 pm

Mesaj de GrasuLancer » Lun Sep 23, 2013 1:50 pm

Am pus aici pozele de la ?nt?lnire. Scuzaţi calitatea, au cam fost nori şi au ieşit sub aşteptări
Poate la primăvară vor ieşi mai ?nsorite.

http://www.postaonline.ro/uzwxphxns61k/ ... g.zip.html

Avatar utilizator
mitica
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iun 03, 2013 5:17 pm

Mesaj de mitica » Lun Sep 23, 2013 2:27 pm

si la cei noi le-a placut! la primavara vin in formatie completa! am zis......

Avatar utilizator
mitica
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iun 03, 2013 5:17 pm

Mesaj de mitica » Lun Sep 23, 2013 2:35 pm

QUOTE (GrasuLancer @ Sep 23 2013, 01:50 PM) Am pus aici pozele de la ?nt?lnire. Scuzaţi calitatea, au cam fost nori şi au ieşit sub aşteptări
Poate la primăvară vor ieşi mai ?nsorite.

http://www.postaonline.ro/uzwxphxns61k/ ... g.zip.html
ai avut si timp de editare.....imi plac!!

Avatar utilizator
GrasuLancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Aug 06, 2013 1:16 pm

Mesaj de GrasuLancer » Lun Sep 23, 2013 3:16 pm

QUOTE (mitica @ Sep 23 2013, 02:35 PM) ai avut si timp de editare.....imi plac!!

Merci, mă bucur că ţi-au plăcut Nu's chiar "editate", doar mici retuşuri la contrast şi luminozitate. Au ieşit toate "lăptoase" din aparat, din cauza vremii. Asta e, c?nd mai prindem soare o să avem poze mai mişto )

Avatar utilizator
Directoru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:56 pm

Mesaj de Directoru » Lun Sep 23, 2013 8:00 pm

Multumim "Grasule".

Au iesit foarte bine pozele. Esti "meserias"!

Avatar utilizator
vasilec69
EVO I
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 17, 2012 1:05 pm

Mesaj de vasilec69 » Lun Sep 23, 2013 8:13 pm

Voiam sa spun si eu cateva cuvinte si sa postez ceva poze dar din pacate ar insemna sa fac copy-paste la postarea lui Cristi4x4 si .....despre poze Grasu-lancer a spus cam totul.
Cred ca a pozat la fel de bine cum a cantat Floricelu
Multumim inca o data Radu ,multumim Alina ,multumim participantilor ,multumim MIT MOTORS ptr cadouri si pentru masinile care ne-au adus cu bine la casele noastre.
Primavara nu aste departe.......deci sa ne revedem sanatosi si poate mai multi.
Pana atunci.....sanatate si multi km. fara probleme.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Sep 23, 2013 9:04 pm

Salut.

Ma bucur ca ati ajuns cu bine la casele voastre.

Multumesc tuturor celor care au participat la prima intalnire mitsu organizata de catre mine si Alina.

Multumiri si celor de la Mitsubishi Romania care ne-au onorat cu prezenta pe parcursul evenimentului,oferindu-ne drept cadou materiale promotionale si punandu-ne la dispozitie doua dintre cele cele mai reusite modele ale constructorului japonez.

De asemeni, multumiri gazdelor de la Vraja Muntelui 2 si 3 din Moeciu de Sus, in special doamnei Clinciu care ne-a oferit alaturi de o cazare impecabila, o masa bogata, variata, plina cu produse traditionale, oferite cu multa caldura atat la propriu cat si la figurat.

Nu in ultimul rand multumiri lui Floricelu" cel care a animat petrecerea cu muzica live pe parcursul celor doua zile, tuturor dansatorilor si in special perechii numarul 1 Vasilec69 si Mihaela.

Cu ocazia acestei intalniri am putut cunoaste si alti japonezi,colegii de la Suzuki-club.ro

Dupa un traseu scurt parcurs impreuna si o poza de grup am socializat la masa de pranz din incinta pensiunii noastre.Aici ne -am imprietenit, am schimbat impresii despre marcile noastre, despre performantele masinilor japoneze, acestia facand drive-test cu Mitsubishi ASX.

A fost o experienta de neuitat pentru care le multumim si ii mai asteptam si cu alta ocazie.

Alaturat am adaugat trei poze reprezentative.
Fişiere ataşate
RSFTA_6306.JPG
RSFTA_6306.JPG (389.77 KiB) Vizualizat de 7035 ori
RSFTA_6365.JPG
RSFTA_6365.JPG (363.99 KiB) Vizualizat de 7038 ori
DSC08367.JPG
DSC08367.JPG (2.78 MiB) Vizualizat de 7046 ori

Avatar utilizator
vasilec69
EVO I
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 17, 2012 1:05 pm

Mesaj de vasilec69 » Lun Sep 23, 2013 9:27 pm

Hai ma ca ma faci sa rosesc

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori