Bai ma lasa nervii

Discutii in contradictoriu. Pana la un anumit punct. Prin aceasta rubrica nu intrigam la discutii in contradictoriu, ci doar oferim un loc in care aceste dispute sa se desfasoare fara a perturba alte subiecte. A nu se depasi limita bunului simt! Nu se vor tolera jignirile si insultele.
Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Vin Feb 13, 2009 9:43 am

Acum, regulamentele de orice fel, nu pot multumi pe toti. Cum nici codul rutier nu ii multumeste pe cei care depasesc limitele de viteza cu 100 km/h sau chiar mai bine in unele cazuri. Da' asta e. Trebuie sa ne conformam. Iti vezi de treaba,nu-ti face nimeni probleme.
Cand ai ceva de spus trwbuia musai s-o spui. Da' tre' sa ai grija la modul in care iti exprimi parerea, pentru a nu jigni pe ceilalti.
Nici mie nu-mi place Dieselul.Da' nu cred k motorul de la masina pe care o conduci poate spune ceva despre trasaturile tale.

Avatar utilizator
thor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 01, 2008 5:40 pm

Mesaj de thor » Vin Feb 13, 2009 5:13 pm

Ok...confruntarea asta trebuie sa inceteze.
Imi cer scuze sincer celor care s-au simtit jigniti de apelativul "talibani" desi nu am intentionat sa-i dau un inteles peiorativ..am vrut doar sa evidentiez latura conservatoare si rigida a unora care ..dupa parerea mea...au ramas ancorati in istorie si nu privesc cu bunavointa nevoia de modern.
Desi sunt aproape convins ca scuzele aste nu imi vor fi intoarse...asta e....eu o fac.Subiectul asta...in ce ma priveste....s-a incheiat aici.
Toate bune...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Feb 14, 2009 2:18 pm

Sper ca, conflictul se incheie aici. Pentru a evita alte comentarii inutile si continuarea discutiilor pe aceasta tema, inchid acest subiect acum.

Daca mai e ceva de discutat comparativ intre autoturismele Mitsubishi, indiferent de model si motorizare, am rugamintea ca discutiile sa se poarte pe un ton civilizat si cu argumente pertinente.

Multumesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Combat Zone”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori