Pene de cauciuc si mitsubishi colt cz3

Dimensiuni, tipuri, tire ratings, presiune in pneuri...
Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Mai 24, 2007 9:15 am

................

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Dum Iun 03, 2007 11:35 pm

Cred ca 4x114.3

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Iun 04, 2007 6:25 pm

SIGUR 4 x 114.3!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Aug 09, 2007 4:30 pm

A reusit vreo unul dintre voi kitul "alternativ"? Se pare ca respectivul kit cu care vine stock Colt-ul nu e un inconvenient doar pentru voi, uitati si aici. :wink:

Avatar utilizator
pick_Boost
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 16, 2007 10:58 pm

Mesaj de pick_Boost » Vin Aug 17, 2007 4:00 am

eu nu inteleg aici o treaba dealerul vinde masina fara roata de rezerva si cric ?
intreb asta pentru ca din ceea ce stiu eu este ilegal sa faci asa ceva ,orice producator scoate masina din fabrica cu , cric, roata de rezerva si cheie de roti , am impresia ca ati fost furati de dealer mai oameni buni

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Vin Aug 17, 2007 9:27 am

Auzi, domnu' analist, faptu' ca matale haladuiesti prin Arizona si-ti inchipui ca noi inca ne balacim intr-o virtuala balega si dormim prin pomi, nu-ti confera niciun avantaj, de niciun fel!
Uite, ca sa-ti fac o scurta introducere in realitatile Romaniei de azi, te anunt ca suntem membri UE. Stiu ca asta nu inseamna nimic prin tara aia de submediocrii prin care-ti duci existenta, dar pe aici inseamna destul de mult, indiferent la ce domeniu te raportezi.
In alta ordine de idei, asta e ultima fita pe continentu' asta civilizat, cult si pasnic: nu se mai pun roti de rezerva, se ofera kit-uri de vulcanizare. Ca-i Romania, Germania, Franta, Italia, Suedia, etc., asa vine masina cu dotare standard. Roata de rezerva si cric primesti doar ca optional la pretul de baza.
Ce zici de smenu' asta?
Ah, si ca sa nu uit, inteleg ca pe la tine p-acolo totul costa, dar fi mai darnic cu virgulele ca nu-ti cere nimeni bani pentru ele.

P.S.: Violenta acestui raspuns este izvorita din primele doua mesaje ale domnului analist din Arizona, care a reusit din scurt sa ne faca si mincinosi si prosti (cel putin in cazul unora dintre noi).

Avatar utilizator
pick_Boost
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 16, 2007 10:58 pm

Mesaj de pick_Boost » Mar Dec 25, 2007 10:18 pm

QUOTE (Marty)Auzi, domnu' analist, faptu' ca matale haladuiesti prin Arizona si-ti inchipui ca noi inca ne balacim intr-o virtuala balega si dormim prin pomi, nu-ti confera niciun avantaj, de niciun fel!
Uite, ca sa-ti fac o scurta introducere in realitatile Romaniei de azi, te anunt ca suntem membri UE. Stiu ca asta nu inseamna nimic prin tara aia de submediocrii prin care-ti duci existenta, dar pe aici inseamna destul de mult, indiferent la ce domeniu te raportezi.
In alta ordine de idei, asta e ultima fita pe continentu' asta civilizat, cult si pasnic: nu se mai pun roti de rezerva, se ofera kit-uri de vulcanizare. Ca-i Romania, Germania, Franta, Italia, Suedia, etc., asa vine masina cu dotare standard. Roata de rezerva si cric primesti doar ca optional la pretul de baza.
Ce zici de smenu' asta?
Ah, si ca sa nu uit, inteleg ca pe la tine p-acolo totul costa, dar fi mai darnic cu virgulele ca nu-ti cere nimeni bani pentru ele.

P.S.: Violenta acestui raspuns este izvorita din primele doua mesaje ale domnului analist din Arizona, care a reusit din scurt sa ne faca si mincinosi si prosti (cel putin in cazul unora dintre noi).

*************************** ! faptul ca romania este membra EU este si mai grav cand un dealer de masini vinde o masina fara roata de rezerva ! *********************************************** ! singura marca de masini care se vinde fara roata de rezerva in lumea civilizata este BMW prin simplul motiv ca masinile vin echipate cu RUN-FLAT ! iar chestia cu kitu de vulcanizare este introdusa de dealeri ca sa te puna la plata pentru unu lucru care ar trebui sa fie pe masina ! ********************************************************************************
*************
Nu imi sta in caracter sa jignesc pe alti dar in cazul tau nu ma pot abtine ! esti un ignorant si foarte prost informat ! mai ales daca compari romania cu o tara civilizata !
Salut

Scrie răspuns

Înapoi la “Jante si Anvelope”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori