Vand Faruri Lancer Xenon Oem Si Stopuri Oem

Rubrica dedicata exclusiv vanzarilor de piese de schimb, accesoriilor si consumabilelor
Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Dum Mar 01, 2015 1:05 pm

Vand faruri Lancer X (2008-onwards) cu xenon, lupe, etc. complete, vor lipsi doar becurile. Sunt in stare f buna. Inmatriculand masina in alta tara trebuie sa le schimb tot cu originale dar care sa bata invers... Nu sunt afumate, nu sunt rupte, au fost puse de noi anul trecut. La reprezentanta doar carcasa fara accesorii (motoras, balast xenon) e 2000 ron + TVA bucata. Eu vand setul cu 2700 RON. E la mai putin de jumatate de pret, un balast OEM, chiar si pe SH, e de la 600 ron in sus.
Cum montajul il voi face in tara, in aprilie, farurile vor fi disponibile incepand cu 15 aprilie. Livrare face to face in Bucuresti, eventual cine le ia poate veni sa le vada functionand pe masina inainte de a le schimba, ca sa nu existe discutii legate de functionare

Vand stopuri OEM, cele cu plasticul exterior cu tenta rosie. Complete, stare buna. Le pastram de rezerva de ceva timp. Pret 750 RON. Nu am poze la ele facute, dar cred ca stie toata lumea cum arata.

Nu sunt in tara, v-as ruga ca orice corespondenta sa o purtam pe PM. Data de livrare, asa cum am spus, este in jur de 15 aprilie. Nu am cum sa le trimit mai devreme, prefer livrare personala in Bucuresti.
Fişiere ataşate
index_1.jpg
index_1.jpg (1.78 MiB) Vizualizat de 4981 ori
2015_03_01_10.53.10.jpg
2015_03_01_10.53.10.jpg (1.76 MiB) Vizualizat de 4973 ori

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Dum Mar 22, 2015 2:04 am

Update de preturi cu modificari.
Farurile complete dar fara motorasele electrice si fara balasturi - 1200RON. Poate asa e mai tentant.
Stopuri - 600 ron

Ps: rog un admin sa modifice titlul si sa stearga doua cuvinte: "faruri complete"

Scrie răspuns

Înapoi la “Piese de schimb, accesorii, consumabile”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori