Vand Rama Adaptoare 2din, 1din Mitsubishi Lancer 2008 +

Rubrica dedicata exclusiv vanzarilor de piese de schimb, accesoriilor si consumabilelor
Avatar utilizator
ionutdicu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 26, 2010 6:47 pm

Mesaj de ionutdicu » Vin Aug 28, 2015 2:18 pm

Vând rama adaptoare 2din și 1 din pentru Mitsubishi Lancer 2008> Se potrivește în locul sistemului audio original și se pot monta atât unități radio/navigație 2din cat și 1 din.

A fost montata doar 1 saptamana pe masina, ulterior s-a vandut navigatia si a ramas aceasta piesa.

Este fabricata de Metra SUA. Pret de nou piata RO: min 300 RON

PRETUL MEU: 100 RON (!!!)

Nu prezinta nicio zgarietura, are cleme de fixare originale, un singur piciorus de ghidaj pe spate este rupt insa nu afecteaza montajul (este doar de ghidaj, se poate adapta).

Rog maxima seriozitate.

Revin si cu poze.

Avatar utilizator
pasek
EVO I
Mesaje: 3
Membru din: Lun Oct 25, 2010 9:13 pm

Mesaj de pasek » Mie Sep 02, 2015 10:19 am

QUOTE (ionutdicu @ Aug 28 2015, 02:18 PM) Vând rama adaptoare 2din și 1 din pentru Mitsubishi Lancer 2008> Se potrivește în locul sistemului audio original și se pot monta atât unități radio/navigație 2din cat și 1 din.

A fost montata doar 1 saptamana pe masina, ulterior s-a vandut navigatia si a ramas aceasta piesa.

Este fabricata de Metra SUA. Pret de nou piata RO: min 300 RON

PRETUL MEU: 100 RON (!!!)

Nu prezinta nicio zgarietura, are cleme de fixare originale, un singur piciorus de ghidaj pe spate este rupt insa nu afecteaza montajul (este doar de ghidaj, se poate adapta).

Rog maxima seriozitate.

Revin si cu poze.
Sint interesat. Lasa-mi numarul tau de telefon. Al meu este 0746125951

Scrie răspuns

Înapoi la “Piese de schimb, accesorii, consumabile”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori