PROVOCARI

Despre competitii sportive cu sau fara participarea Mitsubishi
Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mar Apr 14, 2009 10:04 am

QUOTE (Cristi @ Apr 13 2009, 07:55 PM) Te-am convins, nu ?
Bine.
Sa treci pe la mine pe la birou sa-mi lasi un avans.
A dat norocu peste tine, masina sport, eu un consilier onest si dezinteresat...vand masini de placere.

Nu stiu daca ti-am zis...ai si garantie la el, card map, accesorii gramada bani sa ai, are si ADN sportiv...dar, dupa ce-l vei cumpara sa nu care cumva sa indraznesti sa vii cu nu stiu ce probleme pe "garantie"....pentru ca iti voi spune de pe acum ca de vina sunt: drumurile, carburantul, tu pentru ca nu stii sa conduci...nu stiu daca stii, dar in afara de personalul mitsubishi, nimeni nu stie sa conduca, toti sunt niste cizme...
Observi ca sunt corect din start si iti zic asa ca la fratele meu ca e criza si dupa ce ai dat banu' sa nu mai ma cauti...

ah, si inca ceva...cum iti spuneam... e ADN sportiv...dar sa nu-ti treaca prin cap sa mergi prea repede, ca daca pica ceva, o s.gi (completeaza tu ca te vad baiat destept).
In mod clar, ca posesor de colt esti un dusman al masinii, un penal care incalca legile, nu atat legile fizicii, cat cele inventat de mcar trading...deci stim sigur ca vei participa la liniute unde cu siguranta vei castiga pentru ca e de la adn-ul sportiv, insa nu le poti avea pe toate, asa ca p..a garantie de pe acum...ca ca sa nu avem discutii pe urma...
In felul acesta ne vom asigura de pe acum ca vei folosi masina pentru cumparaturi, piatza...o vei lasa nepotilor si nici nu vei avea de facut comentarii negative pe aici.

te mai intereseaza vr-un alt model de pe la noi cu aceeasi sigla ?
atentie, nu zic model mitsubishi...pentru ca in alte tari altfel se pune problema...."de pe la noi" insa e mai corect!


Facem schimb de locuri? Cred ca-l iei tu mai repede

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mie Apr 15, 2009 4:05 pm

QUOTE (Danyutz @ Apr 14 2009, 10:04 AM) Facem schimb de locuri? Cred ca-l iei tu mai repede



sunt curios sa fac un drive-test cu el, insa fara sa am pe nimeni in dreapta...hihihi
deocamdata nu am gasit nici unul in mcar.

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Apr 15, 2009 4:16 pm

Pune-te bine cu COObra, poate te rezolva.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Joi Apr 16, 2009 11:31 pm

QUOTE SEBASTIAN: Tu ce mitsu ai?
2.0 clasic.

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Joi Apr 16, 2009 11:33 pm

Vreau sa ne jucam dupa sarbatori daca esti de acord.
Sigur o sa ma invingi dar e interesant cu cat.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Joi Apr 16, 2009 11:40 pm

QUOTE (SEBASTIAN @ Apr 16 2009, 11:33 PM) Vreau sa ne jucam dupa sarbatori daca esti de acord.
Scuze, nu esti genul meu!

On topic: multumesc de invitatie, dar nu particip la liniute, nici macar in calitate de spectator.

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Joi Apr 16, 2009 11:42 pm

M-ai jignit!
Nu e politicos sa refuzi!
Jaloane e bine?
Care e genul tau?

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Joi Apr 16, 2009 11:50 pm

Am uitat sa pun ghilimelele de rigoare. Nu particip la concursuri premeditate, Doru Roadrunner stie de ce . Daca ne-ntilnim INTIMPLATOR in trafic, poate iese ceva, cu toate ca, daca-si tureaza vreunul Loganu' la mine, il tratez cu indiferenta.

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Joi Apr 16, 2009 11:56 pm

Asa si trebuie, dar vad ca te dai suby daca trebuie sa-l intreb pe Doru.
Asa e si eu daca sunt Loganul si vad un Posrsche, eventual si turbo fac lafel ca tine. : D
Apropo prima data cu Doru asa m-am cunoascut la o liniuta.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Vin Apr 17, 2009 9:38 am

Il stiu pe Doru de cind avea Nova, deci mult inainte sa aiba treaba cu actualul loc de munca. Prin Doru l-am cunoscut si pe Mihaita, Dumnezeu sa-l odihneasca-n pace!
Stiu ca-l cunosti pe Doru de la liniute (chiar daca el participa doar ca privitor) si mai stiu ca erai acolo in seara in care si-a luat amenda pentru simplu motiv ca avea masina parcata la vreo suta de metri de locul unde se trageau baietii. Asta ca sa-ntelegi de ce nu particip la asemenea "evenimente".
Mai stiu ca noi doi am stat de vorba de citeva ori, pe vremea cind apareai pe la intilnirile Daciaclub.

Scrie răspuns

Înapoi la “Motorsport”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori