Dvd Player Pe Lancer

In Car Entertainment
Avatar utilizator
m_mosu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 06, 2010 3:11 pm

Mesaj de m_mosu » Mar Iun 12, 2012 1:10 am

surprinzator,azi,pe la 15 m-au sunat de la DHL,a ajuns coletul de la hong kong,"scula"arata super,din pacate nu pot sa o montez decat peste vreo 2-3 saptamani,am ceva de facut la masina si trebuie lasata la reprezentanta vreo saptamana,imi e teama ca pierd garantia. i-am facut proba "la rece" si vine la fix,rama se adapteaza bine n-am nimic de comentat vis-a-vis de chinez.
trebuie sa ma documentez mai bine unde pun antena pentru gps si cum trag firul pentru camera de mers inapoi. daca e prea complicat cred ca apelez la electricianul de la reprezentanta ca o vrea si el o spaguta dupa program.
p.s. nini,tu unde ai pozitionat antena pt gps?

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Mie Iun 13, 2012 12:46 am

am desfacut torpedoul si am pus antena pe stalpul din fata usii dreapta fata.
antena are pe o parte magnet, nu trebuie sa fie pusa pe bord " la soare" am mea este sub bord si nici nu este pusa cu fata in sus ci cu o laterala in sus, pentru ca stalpul de care este prinsa este vertical.
camera video am mers cu firul pe sub bord spre partea stanga pe sub chederul de la stalpul din stanga, dupa care pe deasupra usilor, am coborat putin la in spate pana la nivelul banchetei, dupa care a gasit o gaura spre portbagaj, iar de acolo pe sub stopul stanga am iesit in exterior sub bara spate.
mai multe detalii aici, pe pagina 2 gasesti mai multe detalii de la mine, sau aici, cand am montat senzorii de parcare.

Scrie răspuns

Înapoi la “I.C.E”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori