Cablu Hdd

In Car Entertainment
Avatar utilizator
badeadan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 21, 2013 5:53 pm

Mesaj de badeadan » Mar Feb 26, 2013 10:20 pm

Ma poate ajuta cineva, unde pot gasi un adaptor pentru Hdd-ul de la MMCS?
Am un update la soft si nu reusesc sa-l instalez pe masina, am facut cum erau indicatiile dar cere sa introduc ,,key", adica sa introduc keya in slotul de pe cantul monitorului, stie cineva cum trec de acest pas fara keye?

Avatar utilizator
Extremero
EVO I
Mesaje: 12
Membru din: Vin Sep 18, 2009 12:26 am

Mesaj de Extremero » Mie Feb 27, 2013 12:24 am

HDD-ul e blocat si nu poti pune nimic pe el fara sa ai cheie sau fara sa-l deblochezi. Chiar daca iti iei adaptor si-l legi pur si simplu la un computer ca un hard extern nu vei rezolva nimic. Mai intai trebui deblocat.
Daca vrei sa mesteresti singur, cauta posturile colegului 'rcostin' si eventual incearca sa iei legatura cu el. (Am vazut si eu ca nu mai merg linkurile alea, doar poate a pus un mirror undeva.)

- Discutia despre harta RO si MMCS, aici pe mitsu.ro
- Discutia despre deblocarea MMCS-ului de pe forumul global mitsu, initiata tot de el.

Daca nu vrei sa-ti bati capul, vorbeste cu baiatul ASTA si o rezolvi si cu hartile actualizate si cu video in motion la niste bani pt care nu merita sa-ti pierzi 2-3 zile studiind cum se face si inca una mesterind... parerea mea.

Scrie răspuns

Înapoi la “I.C.E”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori