Reducere La Spalatorie Pt Mitsu.ro

Totul despre tehnicile si solutiile pentru intretinere si curatire
Avatar utilizator
catalin_ntk
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 27, 2009 3:59 am

Mesaj de catalin_ntk » Mie Mai 27, 2009 4:45 am

Salut in primul rand imi cer scuze daca am pus topicul unde nu trebuia. Nu ma pricep ff bine cu forumul.
Am reusit obtin o reucere de 25% pt spalatul masinilor noastre la spalatoria de pe calea plevnei nr 131d (blocurile albastre vis-a-vis de sama )
eu lucrez akolo si tinand cont k sunt nou printre voi (si cel mai mic)) m-am gandit sa fac si eu ceva util pt club ...........
daca veti merge e de ajuns sa spuneti k sunteti in mitsu.ro sau in club ...... pt mai multe detalii va las numarul meu 0730465297

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mai 27, 2009 8:22 am

Frumoasa initiativa, multumim si bun venit pe forum!

PS: s-a mutat la "Intretinere si Curatare".

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mie Mai 27, 2009 8:39 am

Am aflat si eu ce nick are pilotul de pe forum

Avatar utilizator
PaulT
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 10:07 pm

Mesaj de PaulT » Mie Mai 27, 2009 6:44 pm

Bun venit pe forum!Am vazut de cateva ori un Lancer Clasic(e identic cu al meu..) langa spalatoria aceea.Deci e al tau.

Avatar utilizator
andrei00
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 18, 2009 10:17 am

Mesaj de andrei00 » Lun Iun 15, 2009 10:49 am

Salut ..bun venit pe forum.Mai e valabila oferta cu 25% reducere?Si chiar daca nu mai este ne spui si niste preturi ? .A fost cineva la spalatoria asta pana acum, impresii? Nu de alta dar sunt foarte dezamagit de toate spalatoriile la care am fost ...si ca sa rezum experientele mele neplacute :Nu te obliga nimeni sa muncesti undeva unde nu-ti face placere sau crezi ca faci o munca care este sub tine; nu e vina mea ca ti se pare ca preturile practicate de patronul tau sunt mici sau ca tu nu primesti cati bani ar trebui de la el, de ce sunt obligat sa-ti las cel putin 15-20% bacsis(mie nu-mi da nimeni bacsis ca-mi fac treaba...nu are legatura ...dar trebuia sa o zic) si nu m-ar deranja sa-ti dau bacsis-ul asta si ti-as da chiar si unul mai mare ...dar la sfarsit masina as vrea sa fie curata ...NU mai curata decat atunci cand am adus-o eu(mai curata o fac si eu in fata blocului cu o galeata de apa si o perie).

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Dum Iun 21, 2009 2:08 am

QUOTE (andrei00 @ Jun 15 2009, 10:49 AM) A fost cineva la spalatoria asta pana acum, impresii?

Da. Am fost eu. Am sunat am vb cu Catalin si reducerea a fost valabila.
Preturi: 20 interior 20 exterior (neredus)
Eu am platit 30 lei pt int+ext.
De spalat spala bine.
Nu sunt balti pe jos in spalatorie. Nu vine apa de la o masina la alta. Cand o dau afara nu o sterg pe merginea drumului in praf.
Masina mea era nespalata de foarte mult timp dar a iesit foarte bine.
Fişiere ataşate
038.jpg
038.jpg (441.32 KiB) Vizualizat de 6068 ori

Scrie răspuns

Înapoi la “Intretinere si Curatare”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori