Schimb Ulei / Cheie Filtru Ulei

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
cryacc
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 25, 2009 8:26 am
Contact:

Mesaj de cryacc » Joi Oct 28, 2010 3:25 pm

Da ai ghicit..) la un magazin zicea ca e din Belgia... la celelalte magazine zic UE.. eventual am sa vb cu cineva de la GF ) si sa imi spuna ei care sunt contrafacute.(daca se poate)
Sa va zic o chestie tare am sunat la "mobil1 romania" si am intrebat daca pot sa imi spuna ceva semne de siguranta (sa recunosc la magazine)...ce mi-au spus....ca si din turcia mai aduc dar ca este ff bun ..si ca doar se imbuteliaza acolo....am ramas masca..

ps:da este o problema treaba asta cu uleiurile contrafacute( oricum trebuie sa aiba ceva semne de siguranta).

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Joi Oct 28, 2010 3:58 pm

Zicea sau chiar era si asa scria pe bidon. Nu inteleg, parca ai spus ca l-ai cumparat deja.

Avatar utilizator
cryacc
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Oct 25, 2009 8:26 am
Contact:

Mesaj de cryacc » Joi Oct 28, 2010 4:43 pm

Zincea ca e din Belgia ! (pina cuma am facut schimb fara sa ma uit la detalii...vizitind forumul am inceput sa fiu mai atent ).. in 1-2 saptamini fac si eu iar schimbul

pS: nu am zis ca am cumparat deja..( ma refeream la schimbul anterior ...cel de la inceputul anului..)

Avatar utilizator
the1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 03, 2009 2:37 am

Mesaj de the1 » Joi Oct 28, 2010 6:34 pm

Acum am inteles. Ok. Pai ai grija de unde il iei, in primul rand.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori