Propuneri De Moderare

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Apr 07, 2009 5:04 pm

Propun ca in cazul posturilor sterse, dupa stergere sa se editeze acel post prin completare cu urmatoarele: user + motivele stergerii. Voi aplica eu un exemplu aici. Orice propuneri sunt binevenite. E mai simplu cu adaugare in postul sters decat sa mentionam in Activitatea moderatorilor cum si de ce s-a sters (adica e mai rapid si mai pratic, cel putin din pdv-ul meu).

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Mai 07, 2009 8:46 am

Propun ca userii cu vechime mai mare de 6 luni si cu lipsa de activitate (sunt multi useri "vechi" cu zero posturi dar care ii vad ca citesc topicuri des) sa fie anuntati prin mail ca se face curatenie in conturile fara activitate (curatenia de primavara ) si daca nu se primeste raspuns (sau incepe activitatea pe forum) sa se inceapa stergerea conturilor.
Poate facem un poll pe chestia asta?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Mai 26, 2009 2:19 pm

...si tot eu propun ...
Propun ca in momentul in care se da warn la un user, sa se mentioneze de cine, data cand a fost dat warn-u si motivul (exemplu, userul balishag - care are 20% si nu stiu decand si pe ce motiv). Ce se intampla daca doi moderatori dau warn pentru acelasi motiv unui user?

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Vin Mar 26, 2010 12:56 am

Felicitari Florine

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori