Atitudini De Dezbatut

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Iun 18, 2009 1:14 pm

Se pare ca avem o situatie in cazul unui user care sta pe-aici doar pt anunturi non-auto la Bursa:

Anunt mitsu.ro

Celalalt anunt era postat pe http://bazar.regielive.ro/ (vad ca a cerut sa fie sters intre timp). Pretul era mai mic pe regielive cu aprox. 120 de euro. I-am dat mesaj sa il intreb care este ideea, iar raspunsul sau este:

QUOTE Salut,

Pretul de aici este informativ, si negociabil, pe regie am trecut direct pretul pana la care sunt dispus sa negociez, daca esti interesat fa-mi o oferta si discutam concret.

Ce masura propuneti sa adoptam?

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Iun 18, 2009 1:20 pm

E zic ca un ban si stergerea anunturilor e suficient

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Iun 18, 2009 11:03 pm

desi stau f prost cu timpul si nu am prea intrat pe forum recent, userul l-am "remarcat" de la inceput. De acord cu cix

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Iul 01, 2009 6:41 pm

Bughy a cam inceput sa il atace pe Dudu. L-am averizat ca daca nu inceteaza e pasibil de warn pt atac la persoana si flame.

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mie Iul 01, 2009 7:22 pm

Am sesizat si eu atacul lui bughy asupra lui dudu . Usor usor o ia pe urmele lui driverx ...daca ai tupeu sa spui ceva " dragutz " la adresa ultimilor doua generatii de Lancer pe un topic unde activeaza si ei esti automat " public enemy number one "

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Iul 10, 2009 8:32 pm

Ce facem cu topicul asta? Habar n-am daca e ok sau nu...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Iul 11, 2009 12:46 pm

Nu e ok, l-am sters. Si-asa am cam "inchis ochii" in cazul topicului cu, coltul dauna totala dar am zis ca e de interes pt ceilalti membri...

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Dum Aug 23, 2009 8:41 am

Andrei, baneaza te rog userul HunterHB, motivele se vad in Trash...

Userului mitsuct i-am dat urmatorul PM:
QUOTE nu se citeaza postul anterior (asta era alta abatere ), este logic ca raspunzi la ultimul potst, se citeaza doar alt post mai vechi, sau doar fragmente din ultimul post daca vrei sa scoti ceva in evidenta. Altfel, se folosesc butoanele Fast reply sau Add reply.
Bine ai venit si te rog arunca un ochi la regulament (iti ia 10 minute) si ne mai usurezi munca de moderatori ca si asa se face destule "curatenie". In acel topic, le-am lasat intentionat originale ca sa intelegi despre ce e vorba....
Mersi.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Aug 23, 2009 6:33 pm

S-a rezolvat.

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Lun Oct 05, 2009 5:17 pm

A mai observat cineva atitudinea lui Apple in topicul acesta fata de ceilalti useri? Nu stiu despre voi dar eu chiar cred ca dramatizeaza putin si ca pune cuvintea in gura omului...
Eu inteleg ca e revoltat pe anumite lucruri si pe ideile altora , dar totusi....nu inseamna ca tb sa`i luam la misto doar pentru simplu fapt ca nu au experienta in d`ale condusului si d`ale consumului sau ca nu suntem de acord cu ideile lor . Statutul de cunoscator in domeniu il castigi prin argumente competente , nu prin bascalie "eftina"

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori