Intalnirea De Toamna/iarna

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Sep 01, 2009 11:02 pm

Pentru intalnirea urmatoare am ceva propuneri.
Locatia ar fi bine sa fie cat mai accesibila din toate partile tarii. Eu zic ca ar fi ideal sa se incadreze in zona marcata cu rosu pe harta.
Ca perioada este foarte interesant weekendul 28 29 noiembrie. din mai multe motive. Cu o zi de concediu se poate face un miniconcediu de 4 zile
30 ar fi singura zi lucratoare. Sf. Andrei. Mai multi Andrei decat pe mitsu.ro nu cunosc.
Astept alte idei si propuneri
Fişiere ataşate
harta_romania_roads.jpg
harta_romania_roads.jpg (179.5 KiB) Vizualizat de 6802 ori

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mar Sep 01, 2009 11:39 pm

Eu sunt total de acord cum aceasta initiava... Personal ma gandeam pe undeva prin zona Sibiului , Paltinis unde aveam si partie ( in caz ca e nevoie )

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Sep 02, 2009 11:59 am

Anul trecut Sf Andrei si 1 Decembrie s-a tinut la Paltinis . Acolo sunt multe pensiuni si chiar si hoteluri.
Drumul e virajat , exista si cateva optiuni de plimbari, exista partie la nevoie ( noi am prins si zapada ) peisaje frumoase . Eu as mai merge .
La Sighisoara avem - propunerea care era si pentru vara - Domeniul Dracul , e mare , e la 6 km de sighisoara , zona linistita.
Locatii ar fi ceva , dar depinde de multi factori. Eu vreau si o sa incerc sa ajung si la aceasta intalnire , ca nu prea imi sta in fire sa le ratez

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mie Sep 02, 2009 1:50 pm

Rectific... La Domeniu Dracul este superb , am ramas interzis cand am vazut ceva poze de prin zona. Iar cazare este....no comment . Pretul este cat se poate de rezonabil , de asemenea si distanta ( pentru toata lumea )
Domeniul Dracul - Pensiunea Dracul

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Vin Sep 04, 2009 10:57 pm

O lansam pe forum , nu o lansam...cum facem ? lumea deja intreaba cand si unde va fii cea de iarna

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Sep 05, 2009 3:25 pm

O propunere din partea lui Oroles, amicii sai de la http://www.extreme-zone-adventure.ro/

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Sâm Sep 05, 2009 7:35 pm

Intrebare : Daca avem si zapada in perioada respectiva oare putem face ceva? apnism sau ceva asemanator ?

Si totusi ...hai sa incercam sa facem ceva mai aproape , mai prin centru sa fie bine pentru toata lumea. Nah....cum decide majoritatea

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mie Sep 09, 2009 10:42 am

QUOTE (andrei @ Sep 5 2009, 03:25 PM) http://www.extreme-zone-adventure.ro/

Dupa mine are un singur defect.
E foarte departe. Nu stiu cine ar veni pana acolo.
Trebuie o locatie centrala dupa parerea mea.

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Sep 10, 2009 12:55 pm

V`ati mai gandit la locatii ? Sa facem un poll ceva

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Sep 10, 2009 11:45 pm

Eu merg pe ceva mai aproape , maxim Sighisoara. Si sunt sigur ca daca ar fi Sighisoara ar veni lume , dar pentru Domeniul Dracul trebuie sa ne hotaram repede ca este destul de cunoscut si apreciat si nu cred ca nu vor fi multi Sf Andreii pe acolo in acea perioada

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori