Intalniri Organizate

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Mai 26, 2011 10:49 am

Gabitzule cu tine parca se intampla ceva cam ciudat in ultima vreme. Si pe forum si la intalniri.

Sigur n-ai si tu planuri de insuratoare? Te pierdem si pe tine? )

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Mai 26, 2011 12:30 pm

Gabi , eu o sa fac tot ce pot ca sa incerc sa merg , ca ieri am aflat ca voi fi plecat mai multa vreme incepand cu 1 august ...se anunta un sfarsit de an crunt pentru mine , dar asta e , asta mi-e jobul . Apropos Andrei , voi fi ceva vreme prin zona moldovei , Boston City mai exact , cam toata luna octombrie si ceva mai mult de jumatate din noiembrie ...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Mai 27, 2011 12:28 pm

Eu propun sa fie 16-17 Septembrie, nu e nici etapa de raliu nici de vtm si e si zi de dupa salariu.

Voi ce ziceti?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Vin Mai 27, 2011 1:22 pm

Zi dupa salar la tine poate
La mine nu e problema de consoarta, ci de noul loc de munca.
Planuiesc, daca pot, un concediu prin septembrie undeva pe-un mal de apa deci s-ar cam suprapune cu intalnirea. Problema e sa vad cate zile libere voi avea la noua firma si cat de aglomerat va fi proiectul pe care voi lucra.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Iun 03, 2011 11:53 am

Ar merge o intalnire de genul asta ca tot ne laudam noi ce adn sportiv au mitsele noastre....sa scoatem "duhul competitiei" (spirit of competition ) din ele

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Iun 03, 2011 2:22 pm

Da , ar merge , dar cat ar costa sa intri pe el ?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Sâm Iun 04, 2011 9:52 am

Se poate intra in contact cu ei si aflam. banuiesc ca se inchiriaza pe timp cu cat bagam mai multe masini cu atat iese mai ieftin.

http://www.prejmercircuit.ro/ro/the-complex-2/the-track

Daca primesc aprobare de sus pot sa initiez o discutie cu ei, macar sa ne facem o idee.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Iun 06, 2011 9:07 am

Da, ideea este buna. Metale, e ok, te poti interesa de un pret si ramane de vazut, poate reusim cumva sa atragem niste sponsorizari.

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mar Iun 07, 2011 8:00 pm

Buna ziua domnule Lalu,

Ne bucura interesul pe care il manifestati fata de complexul nostru.
Suntem oricand deschisi la propuneri din partea clubului dumneavoastra si consideram ca Prejmer Circuit este locul ideal pentru manifestarea pe care o planuiti.

Cu toate acestea, in perioada pe care ati propus-o complexul nostru nu va fi pregatit pentru astfel de evenimente. Constructia se afla intr-un stadiu avansat, dar nu vom finaliza proiectul pana in luna august.
Ne respectam clientii si dorim sa le punem la dispozitie servicii de cel mai inalt nivel. Din acest motiv consideram ca este prematur sa discutam despre o oferta concreta.

Va stau la dispozitie pentru orice informatie suplimentara si va asteptam la Prejmer Circuit dupa ce va avea loc deschiderea oficiala, in vara acestui an.

Cu respect,
Horia Totu

I-am invitat sa ne anunte pe forum cand se dechide oficial, poate reusim pana la urma sa facem un track day mitsu.ro

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Iun 08, 2011 12:57 pm

That's good.

Sa ramana atunci track day-ul pentru Aprilie 2012 iar in toamna sa continuam discutiile cu Subaru si Honda pt Transalpina?

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori