Propuneri Forum

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Feb 24, 2011 10:36 pm

e fain. mie imi place.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Feb 25, 2011 2:05 am

Am discutat cu chacha si problema intalnirii. Am propune ca locatia sa fie cea care va iesi castigatoare in poll, iar data sa se decaleze cu 3 saptamani dupa 1 mai - 2 ar insemna exact inainte de data de salariu pentru majoritatea, cred ca 3 e cea mai buna alegere. Voi ce spuneti?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Feb 25, 2011 2:17 am

Ar merge sa fie pe 22 mai (chiar si 15 din partea mea) pentru ca sa fim ceva mai siguri ca prindem vreme buna, nu ca la prisaca unde ne-a plouat tot timpul si ca sa evitam nazurile aparute ca 1 mai se face la mare. Si cel mai important ca sa putem sa-l vedem pe pexu evoluand in prima etapa la cnvc (mi-a promis o bere pt reclama )

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Feb 25, 2011 9:03 am

Pentru majoritatea data de salariu este 10 ale lunii , deci si pentru mine ar fi mai ok , mai ales ca esti imediat dupa Paste si esti cam lovit la buzunare . Si eu zic ca ar fi ok sa mai decalam un pic intalnirea , inchidem votul mai repede , si pe urma stabilirea exacta a cazarii . Si poate mergem sa-l vedem pe PEXu cum merge atat de tare incat si un pensionar l-ar depasi cu spatele . Apropos , unde e etapa ?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Feb 25, 2011 12:01 pm

Iti zic eu ca vad ca pexu si-a luat concediu de pe forum e la campu lung muscel pe 28 sau 29 martie parca (sambata dinainte de 1 mai)

mie mi-e sa nu inceapa discutii ca s-a votat o perioada si se dealeaza dupa aia...

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Vin Feb 25, 2011 12:53 pm

caine latra, caravana (pardon Pexu) fuge...

chiar daca se va comenta de declara, au scris destui ca nu pot veni de 1 Mai asa ca are o justificare. Ii calmam noi

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Sâm Feb 26, 2011 3:48 pm

Gata concediu revin in forma cu forte proaspete
Reveritor la intalnirea nationala imi e oarecum indiferent daca este pe 15 sau pe 22 mai atat timp cat nu este pe 1
Despre prima etapa de cnvc va pot spune ca este pe 29.04 - 01.05

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Feb 27, 2011 6:18 pm

QUOTE (cristibna @ Feb 19 2011, 10:36 AM) Ar mai fi o chestie de facut ...tot la bursa. Cand deschizi bursa iti raman jos niste anunturi , diverse . La fel si cand deschizi sectiune de automobile , cumparari . Nu putem sa facem ceva cu ele sa nu mai fie asa ratacite ?
S-a rezolvat.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Mar 16, 2011 2:47 pm

Danke , dau o bere cand ne vedem
Mai am o chestie : pentru comercianti , schimbam si noi culoarea lor , adica la mine e verde , la admini orange , la useri negru , la reprezentanti service rosu , le punem si lor o culoare distinctiva ? e o idee , nu dati cu paru' .
Tot la bursa , se poate face filtrare automata pentru postare ? macar in alea cu restrictii , ca sincer , eu ma cam incurc , nu prea mai stiu ce sa las si ce sa sterg si de unde . Poate ca sunt eu un pic mai ametit in ultima vreme si nu prea mai ma pot concentra sa tin minte diverse

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Mie Mar 16, 2011 3:48 pm

Ar fi binevenita o automatizare a bursei. Eu aprob sau sterg topicurile cu postul lu andrei in fata ca sa nu gresesc

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori