Propuneri Forum

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mar 16, 2011 6:42 pm

Cristi, da, le facem si lor o culoare mai speciala.

Forumurile Ofertele Comerciantilor, Alte Marci si Non-Auto au ramas cu apropbare, restul e liber, deci nu e necesar sa consultati lisra. Ce e cu asteptare de aprobare e clar postat intr-un forum care o necesita.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Mar 16, 2011 8:23 pm

oki doki chief
Ceva update la lista cu intalnirea ? Stiu ca prietena mea din Cluj a platit si ea , nu am inteles de ce , poate daca ne certam atunci

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Mar 17, 2011 12:43 am

Se face si update dar azi am ajuns cu cateva minute mai tarziu la banca, am tot fost prins si nu am apucat sa iau extrasul... astia si-au updatat aplicatia de IB si nu am dispozitivul ala pt generare de tokenuri pt logare inca, il astept

Merg maine, fac update-ul, trimitem banutii si ne apucam sa punem ce mai e de pus la punct.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Apr 27, 2011 8:38 pm

Andrei , stii ca vorbeam cu tine intr-o zi si te intrebam daca putem baga cumva si un buton de like la posturi . Merge o' ba ?
Am vazut iar o poza azi care mi-a placut - coltul ala dement rosu

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Apr 27, 2011 11:47 pm

Din pacate din ce am studiat pana acum, nu.. fb are un stil mai ciudat de a le contoriza. Oricum, mai sap.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Mai 10, 2011 2:22 pm

Si vine io cu alta tampenie . Si , Nu , nu ma plictisesc , dar mai are si neuronul meu cate o strafulgerare si trebe sa-l faca sa nu se simta neglijat .
Am observat ( cred ca nu sunt singurul ) ca participarea cu poze la calendarul Mitsu este cam slaba . Si in cazul asta vin cu o umila parere : nu mai bine ne folosim pentru calendar de pozele puse in rubrica O poza pe zi ? In felul acesta , zic si eu , nu se mai supara userii ca nu au poza cu masina lor , chiar daca a fost propusa , si avem de unde sa alegem . Se poate face un poll cu mai multe poze , ideal ar fi sa nu fie cu licenta , se voteaza pozele si gata balciul ...Stiu , e naspa , pt ca toti care au poze puse in sectiunea calendarul meu se asteapta sa-si vada masinile in luna respectiva ( cea declarata castigatoare ) . Pe aprilie sunt 3 poze , suficient totusi pt a se vota , dar...

E doar o parere


Si inca ceva : nu facem cateva campuri obligatorii la profil ? ma gandesc la locatie , marca auto , motorizare , an .

Gata , las neuronul sa se odihneasca acum

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Mai 10, 2011 10:41 pm

Cu locatie e cam asta.... poate unii vor sa isi pastreze anonimatul. Nu stiu daca vor fi toti de acord.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Iul 03, 2012 4:00 pm

Si ca nu am scris de mult aici ... voila
Andrei / Florin : avand in vedere ca s-au inmultit comerciantii , nu putem sa beneficiem si noi un pic ? La noi , ma refer la forum . Sa ma explic : sa se faca din partea ''comerciantilor'' o donatie pentru forum , donatie pe care o putem folosi la concursuri , intalniri nationale , evenimente la care participam . Ei fac donatia , noi le oferim posibilitatea sa faca afaceri pe forum si eventual un baner pe forum , un link , ceva . Se face un mic contract , ceva cu comerciantul , o chestie valabila 1 luna . Vrei sa faci comert 1 luna , dai pentru 1 luna . Vrei 1 an , dai lunar , la inceput de luna . Practic inchiriere de spatiu publicitar , asta facem . De ce sa nu luam chirie ?
Am discutat cu Marazzato la intalnire despre problema mea cu ''nspemii'' de topicuri , si la un moment dat s-a scapat ca pe forum subarufan club i s-a cerut chestia asta ce o propun eu acum .
Stiu , este o chestie la care sunt sigur ca v-ati gandit , dar inca nu facem nimic . Nu trebuie sa le luam pielea , dar ceva -ceva acolo tot strangem daca facem asta .

O alta nebunie , si asta nu e a mea ...Cand a fost Arena wheels , eveniment la care nu am mers noi , am fost cu Alexutzu si Gelu ( Schultz) si am trecut si pe la subaristi . Acolo lui Alex ii trazni o idee : ''am facut o aroganta , mai facem 1 si mai mare ? Hai sa facem o aroganta la concursuri si sa facem 1 echipa Mitsu-Subaru si sa pregatim la comun masini pentru concursuri : drag , expo si VTM . Facem rost de sponsorizari , gasim 1-2 service-uri care sa ne ajute cu un montaj , o revizie ,o asistenta , alegem noi ceva masini pe care sa le facem si sa ne prezentam ca si un team mare . E greu , dar se poate face .
E o idee foarte indrazneata , o aroganta maxima ca doua rivale in motorsportul international , in Romania sa faca echipa .
Voi ce parere aveti ?
Gata , ma intorc la munca

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Apr 24, 2013 11:09 pm

Ce parere aveti, se poate implementa suport pentru Tapatalk la forum? Cred ca ar fi de ajutor pentru multe persoane "comode" (sau care nu au timp) care intra mai mult de pe mobil pe forum.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Apr 29, 2013 2:55 pm

Nu prea stiu cu ce se mananca, insa imi fac timp sa ma documentez si vedem ce putem face.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori