Peppa'

Prezinta-ti Coltul aici!
Avatar utilizator
dieselbee
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 10, 2012 2:45 pm

Mesaj de dieselbee » Mie Mai 29, 2013 7:59 pm

revin cu alte impresii referitor la Colt.

masina e putin zgomotoasa atit in oras cat si afara.
Datorita jentilor de 16 si gumelor /45 toata zdrangane la drumurile noastre, mai mult, zdrangan si eu si familia impreuna cu ea. Cred ca voi trece la jenti de 15 sau de 14. Poate se imbunatateste situatia.

Mai am o boacana: fusta fata are tendinta de a se desprinde, la orice mica atingere isi iese din loc si incepe sa atarne. Asa patiti si voi? Exista vre-un remediu, in afara de a o lipi complet? Iarna asta m circulat fara, ca la un moment dat a iesit pe jumatate si nu am avut cum s-o pun la loc acolo, mai bine am scos-o de tot...

In rest impresiile sunt pozitive, ma gandesc ce senzatii tari as putea avea cu un motor de 1.5 110 cai... Si asa ii dau talpa din cand in cand.
In mod surprinzator sunt alti Colt-isti care imi fac cu farurile (Sa ne traiasca, din pacate nu-i cunosc!) sau masini care se trag mai pe dreapta cand le ajung din urma. Ce-i drept din fata masina arata destul de nervoasa...

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mai 29, 2013 10:40 pm

Nu cred ca exista alta solutie in afara de lipit. Poate sa o prinzi cu ceva suruburi? Eu am pierdut-o, la ambele...

Avatar utilizator
dieselbee
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 10, 2012 2:45 pm

Mesaj de dieselbee » Joi Mai 30, 2013 10:55 am

cu suruburi e exclus. odata ca sunt total contra acestei metode prea des folosite de catre tinichigii profesionisti, a doua oara ca suprafetele nu permit asemenea solutie. Ramane lipitul, apoi pierderea barei din fata cu totul

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori