2008 Mitsubishi Lancer Clasic Amethyst Black

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mai 27, 2009 10:19 pm

Deci pe fiecare pe care il doare ceva, tot la 3 posturi aparute pe forumul acesta, scrie si el ce il doare. Imagineaza-ti 10 useri ca driverx, fiecare cu alta problema si care ar posta non-stop aceeasi problema pe orice topic nou aparut.... haideti sa pastram proportiile sa sa respectam niste reguli pe forumurile pe care activam, nici eu nu sunt de acord cu atitudinea lui driverx si daca vreti facem un poll in care sa intrebam daca in momentul in care un user are o problema, poate sa o posteze pe orice topic in care apare o masina asemanatoare? Exista multiple variante, de la jurnal de bord, la service story dar asta nu inseamna ca deja orice ne doare, postam ORIUNDE. Nici eu nu sunt de acord cu atitudinea Mitsubishi Romania (oricare din service-uri prin care a fost driverx) daca povestea lui este adevarata (nu am argumente sa contest comportamentuul masinii lui) dar cum driverx a avut rabdare sa faca un jurnal pe reno club, poate are acelasi respect si pe acest forum.

Si niste scuze lui Pex ca i s-a stricat topicul complet nu cred ca ar strica.... de acum off topicul se lasa cu warn...

Editare ulterioara: acum vad postul tau, driverx, ai postat inaintea mea. Nimeni nu posteaza legat de masina ta, daca nu incepi tu subiectul. Inca o data te rog, incepe un jurnal de bord si se va posta acolo, sunt destule suflete incinse sa critice sau sa ajute....

Avatar utilizator
haspdg
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 3:07 pm

Mesaj de haspdg » Joi Mai 28, 2009 4:58 pm

Salutare,

Felicitari pentru masina.
Apropo de batai - sunt de la arcuri, freaca spira pe spira - pune furtun pe arc ca la vechea Dacia si te va tine vreo 13000 km pana se toceste.

De unde ai pleoapele?

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Mai 28, 2009 7:15 pm

Salut ! In cele din urma am aflat si eu cum sta treaba cu amortizoarele vorba ta...ca la Dacie
Pleoapele le`am luat prin Zimbet el stie ce si cum

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Mai 28, 2009 8:55 pm

Am remarcat si eu pleoapele tale la Lepsa...chiar se pupa foarte bine, mi-au placut mult.

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Iun 04, 2009 5:42 pm

In sfarsit.....a sosit si eleronul meu

Am o mica problema la montaj...imi e frica sa descfac cheredele ca sa`l pot prinde bine ....tare imi e ca am sa le rup daca incep sa desfac la ele . Ma poate ajuta cineva cu ceva sfaturi ?

Ah...era sa uit

Poza cu toata familia

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Iun 04, 2009 6:36 pm

QUOTE (Andrei_RC @ Jun 4 2009, 06:00 PM) daca vrei facem un workshop intr-o zi si il montam cu grija.

... si daca iese bine deschidem atelier ca sa facem concurenta service-ului M C.A.R. Bobu & Bucy

cu o singura conditie: workshop-ul sa se desfasoare pe plaja si cu ceva rece la 5% alcool prin preajma...

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Iun 04, 2009 7:02 pm

ce ma oftic ca nu pot ajunge si eu

Ceva poze cu "gandashioaicele " :





Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Iun 04, 2009 7:12 pm

Buei , au venit deja sarbatorile ?
Vad acolo o ''sorcova'' si m-am cam zapacit.

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Iun 04, 2009 7:18 pm

Gizas Craist Superstar... Pexu', aveai dreptate cu sorcova....

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Iun 04, 2009 7:43 pm

...e hai nu fiti rautaciosi ...daca lu tata ii place sa`i fac? bine ca el se simte bine in masina...e indragostit de masina

Am reusit sa montez si eleronu intr`un final glorios :




Arata ok zic eu...
Ce parere aveti ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 26 vizitatori