Lancer 1.6 pe taximetrie

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Mie Iul 30, 2008 12:20 am

Normal ca le vroiau, ca doar nu le luau la pret de piesa noua, ci le luau ca si piese second hand, ca pret, dar la fel de bune ca unele noi. Deci un business profitabil pentru toata lumea: pentru cei care cumparau era o superoferta, cel care vindea mai reducea din paguba...

Avatar utilizator
mike1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 25, 2008 1:40 pm

Mesaj de mike1 » Mie Iul 30, 2008 12:22 am

QUOTE (DeBogdan)Normal ca le vroiau, ca doar nu le luau la pret de piesa noua, ci le luau ca si piese second hand, ca pret, dar la fel de bune ca unele noi. Deci un business profitabil pentru toata lumea: pentru cei care cumparau era o superoferta, cel care vindea mai reducea din paguba...

Nu inteleg sa cumpar ceva ce nu am nevoie.

Avatar utilizator
mike1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 25, 2008 1:40 pm

Mesaj de mike1 » Mie Iul 30, 2008 12:27 am

[quote="Marty"

Marty,

Cel mai mult ma oftica faptul ca sunteti asa putini activi si foarte multi din Bucuresti. Unde e Tara?

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mie Iul 30, 2008 12:29 am

Mike, multi dintre posesorii de lancer 2.0 si-au mai facut modificari pe la masini, tuning soft, admisii, evacuari...
Motorul de pe 2.0 e cel de pe evo fara turbo si are un potential foarte bun
Ei bine iti imaginezi ce fac multi dintre ei cu aceste masini.
Liniute, raliuri...in nici un caz exploatare normala.
Pana la urma nimic nu e indestructibil si in functie de sofer, mai poate sa mai pice cate un ambreiaj "forjat" la maxim, samd.
Intelegi ?

Avatar utilizator
mike1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 25, 2008 1:40 pm

Mesaj de mike1 » Mie Iul 30, 2008 12:34 am

QUOTE (Cristi)Mike, multi dintre posesorii de lancer 2.0 si-au mai facut modificari pe la masini, tuning soft, admisii, evacuari...
Motorul de pe 2.0 e cel de pe evo fara turbo si are un potential foarte bun
Ei bine iti imaginezi ce fac multi dintre ei cu aceste masini.
Liniute, raliuri...in nici un caz exploatare normala.
Pana la urma nimic nu e indestructibil si in functie de sofer, mai poate sa mai pice cate un ambreiaj "forjat" la maxim, samd.
Intelegi ?

Acum inteleg. Multumesc. Dupa ce imi voi cunoaste masina care o voi avea am sa va pot provoca la astfel de competitii. Din punctul meu de vedere masina poate avea o multime de optiuni dar factorul principal ramane uman, in functie de capacitati.

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Mie Iul 30, 2008 12:54 am

Mike,

Masina pe care vrei sa o iei, este, cred eu, cel mai fiabil model vandut de Mitsubishi in Europa, de aia nu ii vezi pe proprietari plangandu-se de probleme tehnice...
Sa te bucuri de masinuta..

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori