2008 Mitsubishi Lancer Evolution GSR Lightning Blue

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Mie Ian 20, 2010 5:09 pm

Salutare! Sunt si eu posesor de masina de culoare albastra ) si pot sa zic ca a ta este super super frumoasa. Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea. Eu o am pe a mea de un an si jumatate si de fiecare data cand o conduc parca e pentru prima data. Culmea e ca si la mine, a doua zi dupa ce am cumparat-o , mi-a sarit o piatra in geam si am parbrizul crapat pe jumatate. Oricum sa fie asta singura si ultima ta problema. De stracat sa stii ca nu se strica mai nimic pe la ea. Cel putin la mine nu i-am schimbat decat discul de ambreiaj si uleiurile. Asta daca nu participi la drag, liniute etc etc. Daca o conduci pt " sufletul tau" e perfecta. Daca vii vre-odata prin B cu ea da-mi si mie un semn si poate reusim sa ne vedem sa le facem niste poze. Am obs ca folosesti un DSLR ceva ca prea frumoase sunt pozele tale!
Bafta multa si inca o data felicitari pentru masina!

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Mie Ian 20, 2010 7:04 pm

damn ... fara cuvinte ... cum e sa te dai pe zapada cu ea !? ti s-a intamplat sa ramai in zapada pana acum !?

Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Joi Ian 21, 2010 10:35 am

Nu e DSLR, e un amarat de Panasonic FZ1 updatat cu soft de FZ2 ce permite timp de expunere pana la 8 sec. si dupa fiecare utilizare imi propun sa-mi iau ceva mai competitiv dar...

N-am ramas nici inzapezit nici innoroit dar am cam atins-o pe dedesubt in cateva randuri. Prima oara a fost nasol dupa care am zis sa aplic rationamentul domnilor mecanici: n-are becuri aprinse in bord inseamna ca-i ok.

Avatar utilizator
magnex265
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 23, 2009 12:31 pm

Mesaj de magnex265 » Joi Ian 21, 2010 12:04 pm

Nu e problema daca nu-i DSLR. A facut poze f bune asa cum e el. Oricum am eu unul( si cu live view). Nu te speria nu sunt de la nici o revista sau magazin. Imi place f mult evo, evo albastru deci sa stii ca ramane in picioare "propunerea "mea. Daca se face frumos afara si vii prin Bucuresti da-mi si mie un mesaj ceva pe aici si poate reusim sa ne vedem.
Week -end placut!

Avatar utilizator
marocanu2009
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 23, 2009 8:36 pm

Mesaj de marocanu2009 » Joi Ian 21, 2010 2:44 pm

Foarte frumos EVO-ul tau.Il vad aproape zilnic ca stau prin apropiere.Te-am vazut o data si pe DN 1

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori