2008 Lancer 2.0 Di-d 140 Cp Instyle Cool Silver

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mar Aug 17, 2010 6:41 pm

In ultima poza e liviu de la logan club ? ala cu spatele

Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Mar Aug 17, 2010 6:55 pm

Unde mergeti la pescuit? Se prinde calumea?

Avatar utilizator
Devik aka Alex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 04, 2008 2:49 am

Mesaj de Devik aka Alex » Mar Aug 17, 2010 7:29 pm

@ Alexutzu : Opelul nu stiu din ce club face parte, pot sa spun ca liniuta s-a tinut la Mioveni la fabrica Dacia intr-un concurs legal. Masina e 1.6 twin sport, 100 si ceva de cai, 1,3 tone, eu cauciucuri tocite ( opici level ) si i-am dat pe 200 de metri circa 1,5 lungimi de masina

@ Doza : Liviu ( Skandal )

@ Shocs : Poza este facuta de 1 mai, dimineata, balta este undeva dupa Branesti la Valea iazurilor ... de prins se prindea pe primele balti, cam atat pot sa iti zic fiindca eu nu sunt pescar
Fişiere ataşate
_DSC0066.JPG
_DSC0066.JPG (472.91 KiB) Vizualizat de 2219 ori

Avatar utilizator
n.vasiliu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 05, 2009 6:18 pm

Mesaj de n.vasiliu » Mar Aug 17, 2010 10:42 pm

Poza facuta de sus, unde ai masina langa loganul rosu si astra-ul alb e la politie acolo pe cheiul dambovitei?

Avatar utilizator
Devik aka Alex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 04, 2008 2:49 am

Mesaj de Devik aka Alex » Mie Aug 18, 2010 8:56 am

Da, la sectia de politie si constatari daune Groupama pe langa Auto cobalcescu pe cheiul Dambovitei
Imi gasisem masina julita de la usa din fata pana pe aripa spate de catre un autoturism de culoare visinie in mall cotroceni ... de atunci parchez pe 2 locuri
Mi-a dat ala perversa ca pe targu ocna si a fugit ))))

Avatar utilizator
n.vasiliu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 05, 2009 6:18 pm

Mesaj de n.vasiliu » Mie Aug 18, 2010 9:44 am

Am fost de n ori acolo cu vechea masina. Deci mai recunosc imprejurimile

Avatar utilizator
Devik aka Alex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 04, 2008 2:49 am

Mesaj de Devik aka Alex » Joi Aug 26, 2010 6:01 pm

Nici azi nu este gata :|
"Maine ... cred !" Au fost ultimele cuvinte care le-am auzit, iar auzeala s-a intamplat pe 24.08 :|

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Joi Aug 26, 2010 8:15 pm

Fa maine un drum pana acolo, preseaza-i... multa bafta!

Avatar utilizator
Devik aka Alex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 04, 2008 2:49 am

Mesaj de Devik aka Alex » Vin Aug 27, 2010 2:42 pm

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tare:

- primesc telefon sa imi ridic masina.
- mai primesc un telefon sa nu uit foaia cu despagubirea
- dau un telefon sa ii zic sa ma programeze la ITP, primesc un raspuns ca am nevoie de: cartea masinii, rca si parbriz nou.

Parbrizu' spart a fost pozat de constatator, dar a omis sa il treaca pe foaie. Asttfel cei din service nu l-au schimbat. Au primit accept de plata pe ceea ce au reparat, deci acum trebuie sa deschid un alt dosar de dauna deoarece nu se mai poate face suplimentare. Orice suplimentare se face pana la devizul final pe care vine acceptul de plata, iar asa se inchide dosarul de dauna.
Eu acum trebuie sa ma duc la constatator deoarece masina merge bine mersi, numai ca nu pot circula pe drumurile patriei din cauza faptului ca am ITP expirat si nefacut din cauza unui parbriz care nu a intrat la dosar.
Se rezolva tot cu o super suplimentare ... sper. Asa mi-a zis constatatorul care nu mi-a notat pe foaie acest parbriz buclucas.

Tot mai trebuie sa stau o saptamana , posibil doua fara masina deoarece este Vineri.
Preconizez urmatoarele:
Luni se face suplimentarea de catre service ( azi nu mai este timp )
Joi primesc un raspuns daca se schimba sau nu.
- daca nu : trebuie sa sun la asigurator sa imi dea alt constatator pe teren, sigur vine Lunea urmatoare, iar pana Vinerea urmatoare se rezolva.

- daca Da: primesc masina dupa Lunea urmatoare.

=)) Supeeeer !

Avatar utilizator
Malakai
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Apr 18, 2010 9:48 pm

Mesaj de Malakai » Vin Aug 27, 2010 2:51 pm

Nu-mi vine sa cred... unii ori nu vor sa-si faca treaba asa cum trebuie, ori sunt platiti prea bine si devin inconstienti. E incredibil cum trebuie sa stai 2 saptamani pe tusa din cauza altora. Eu sunt un tip foarte calm, dar cred ca in situatia de fata ma aprindeam putin.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori