My Evo junior

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Mar Sep 25, 2007 7:32 pm

La distantieri v-ati gandit? Sa scoatem jantele putin in afara?

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Mie Sep 26, 2007 10:34 am

poi intai sa vina jantele...sa vedem cum da cu ele...si dupa aia comandam si distantierii.oricum fata nu are nevoie,poate putin spatele.

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Mie Sep 26, 2007 1:54 pm

Eu personal nu vreau sa schimb jantele, ar fi super dar cu drumurile din Bucuresti ma ingrozesc. Jante pe 16" cu 50 talon e super ok spun eu. Distantieri ma gandeam sa pun pe jantele actuale doar pe spate sa le mai scot in afara. Ursu tu ti-ai comandat jante sau era vorba de jantele lui LAV77?

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Joi Sep 27, 2007 12:22 pm

nu le am comandat inca.alea de sus le vrea lav.io am incercat oz urile alea dar nu fac prinderea d japoneze.si o sa fac comanda la Tenzo-R cu tot cu toba.

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Joi Sep 27, 2007 2:46 pm

Tenzo-R au vre-o reprezentanta in Europa? De unde le iei?

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Lun Oct 01, 2007 8:38 am

scuze de intarziere,dar la mn nu prea a mai mers site-ul. nu au nici o reprezentantza in romania....dar se pot aduce de la aia din bacau care aduc Autostyle pe comanda 1-2 luni,depinde!!

Avatar utilizator
Big bear
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 08, 2007 12:10 am

Mesaj de Big bear » Lun Oct 01, 2007 8:38 am

QUOTE (2dor)Tenzo-R au vre-o reprezentanta in Europa? De unde le iei?
Exista un magazin de tuning pe Colentina 406 unde aduc si tenzo R

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Vin Noi 09, 2007 8:23 pm

salut!!!!suparat...va scriu msg asta ca azi la otopeni am facut accident cu mitsu-ul si am nevoie de ajutorul vostru!!! !!fata e busita rau...faruri sparte...aripile indoite capota e stramba rau....bara fata gaurita ,masca saparta,radiatoru indoit....sper sa nu fie spart!!!am nevoie de piese...cine poate sa ma ajute si p mn??[nu neaparat originale] o sa pun maine poze...ca azi nu am mai facut poze!

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Vin Noi 09, 2007 8:41 pm

si va zic si ce am patit....!!!
ma duc io am fericit la bucuresti ca am facut 10.000 si trebuia sa i fac revizia.... d diminetza la 10!!toate bune si frumoase....p la 5 ma suna sa ma duc sa o iau!!!e si pe la otopeni p langa agip...era unu in fatza mea care mergea pe banda a 3 cu un citroen c5 cu 50-60km/h...io aveam 80-90,i am dat un flesh....accelereaza pana p la 80 [nu avea nimic in fatza]...si mergea constant 70-80 si i am dat 3-4 fleshuri si c s a gandit el sa faca....sa mi tranteasca o frana daia brusca.....aveam distanta cam 1 lancer jumate..am pus frana...a intrat si abs dar degeaba..nu s a lasat pana nu am intrat in el!!!in momentele urmatoare......am crezut ca trage pe dreapta...si nu m am uitat la nr d inmatriculare....dar...s a pus pe banda 1...si si a continuat d drum!!!!!m am uitat sa vad cat de avariat e....avea o gaura cam d 5 cm in bara si era zgariata rau...in rest nu avea nik...portabagaju era intact!!!!am tras pe dreapta si am vazut ca fata era foarte muci...sureia cva la radiator...am lasat o sa se raceasca putin..si am plecat acas....batraneste, sa nu se incalzeasca motoru!!!

aveti grija ca sunt multi retardati pe lumea asta...care au scapat de la 9...si si au luat carnet:!!!am gresit si io ca nu aveam probabil distantza mai mare...dar nu m am gandit ca retardatu o sa mi puna o frana daia brusca...mai ales ca nu avea nik in fatza!!!(((

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Vin Noi 09, 2007 9:17 pm

Imi pare rau pentru ce ai patit, asa e, multi handicapati pe soselele noastre. Bafta la refacut masina. Casco ai la ea?

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 20 vizitatori