2009 Mitsubishi Lancer Clasic 1.6 98cp Polar White

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mie Iun 10, 2009 8:37 pm

Bine ai venit printre noi. Sa o stapanesti sanatos.
Cat despre taxa de pregatire, eu n-am platit-o...bine, la mn poate a fost si un caz mai special k m-au plimbat cu data de livrare de vreo 4 ori si nu cred k mai era cazul sa mi-o ceara,desi, vb lui sicknes, o plateam, la cat de entuziasmat eram. Singurul lucru care l-am platit au fost numerele provizorii.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mie Iun 10, 2009 9:41 pm

Salut. Bine ai venit. Ai fost cumva in mamaia in acest weekend prelungit? Cand mergeam la plaja era un lancer alb cu numere provizorii de constanta incare se urcau vreo 4 baieti

Avatar utilizator
gabycom
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 10:46 pm
Contact:

Mesaj de gabycom » Mie Iun 10, 2009 10:25 pm

multumesc inca o data pentru urari tuturor

@andrei_rc - nop, nu am iesit inca din tulcea cu ea...sper weekendul asta... iar cea pe care ai vazut-o s-ar putea sa nu fi semanat cu a mea (stopurile clare si fara spoiler ce sunt semne dstinctive la a mea)

Avatar utilizator
bogyciu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 31, 2009 11:41 pm

Mesaj de bogyciu » Dum Iul 12, 2009 11:41 am

Ai si faruri inchise la culoare? Arata foarte bine masina si cred ca vei fi foarte multumit de ea. Vezi ca mai e una alba in TL care are si "nasul" negru si ii sta f bine... In legatura cu dealer-ul din Tulcea eu cred ca totul a fost ok. Ce termen de livrare aveai trecut pe fact. proforma in momentul cand s-a facut plata la masina? Iar cu lichidele & stuff, ce ai platit presupun ce e o taxa de 150 lei (poate s-a mai marit putin) si a fost taxa de PDI (pre delivery inspection) care se plateste la orice autoturism nou Mitsu (e incasata de importator nu de dealer)...

Avatar utilizator
teanu21
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 03, 2009 7:27 pm

Mesaj de teanu21 » Sâm Oct 03, 2009 12:37 pm

frumoasa masina , imi place mult cum da pe alb, mai ales stopurile clare, faruri negre si jantele albe cred ca o face fffff frumoasa

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori