2009 Mitsubishi Lancer Clasic 1.6 98cp Polar White

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Joi Iun 04, 2009 11:37 am

Buna alegere, am vazut unul asemenea, cu interior beige .. la o gagica Sa o stapanesti sanatos, acum pune-i folie pe geamuri!

[EDIT] - te-au pus sa platesti lichidele si pregatirea?! Nu pot sa cred asa ceva!

COObra .. vezi, asa se fac bani de cafele la dealeri

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Iun 04, 2009 12:55 pm

QUOTE COObra .. vezi, asa se fac bani de cafele la dealeri
sunt cam blond aici.....nu m-am prins ce vrei sa zici.

Avatar utilizator
PaulT
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 18, 2008 10:07 pm

Mesaj de PaulT » Joi Iun 04, 2009 9:05 pm

@Gabycom--JVC-ul pe care l-am primit eu cu masina are o optiune care chiar era buna in cazul asta-functionarea amplificatorului la putere redusa(de fapt volumul nu urca decat pana pe la 30 in loc de 50 si ceva).Ma mai ajuta sa protejez difuzoarele... .Corect,au putere mai mult decat suficienta,mai ales ca si masina e f bine insonorizata.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Sâm Iun 06, 2009 10:15 am

Acum vad si eu lancer alb .. BRAVO! Cat mai mult timp de calitate petrecut cu ea! Sa o stapanesti sanatos!

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Sâm Iun 06, 2009 12:15 pm

Sa o stapaniti sanatosi si sa va poarte cat mai multi km de-acum incolo
fara probl si incidente. culoarea alba, in combinatie cu lampile spate arata foarte bine!
despre intamplrile dinaintea ridicarii masinii nu pot decat sa-mi exprim regretul..
vad ca in ultimul timp metoda plimbarii clientului pana la exasperarea acestuia
este foarte des intalnita la dealerii mitsu din tara, indiferent de pozitia lor: constanta, capitala, pitesti, valcea, tg-jiu, etc..

Avatar utilizator
adrian lancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 07, 2008 12:38 pm

Mesaj de adrian lancer » Sâm Iun 06, 2009 5:20 pm

Sa o stapanesti sanatos si multi km.fara probleme!Potrivita culoarea,initial am vrut si eu alb dar mai trebuia sa astept cam 2-3 luni,asa ca am optat pentru Orient Red.Imi pare rau sa aud de pataniile cu dealerul,al meu a fost parfum!Poate iesim la o bere cand trec sa-mi vizitez parintii in Babadag!Numai bine!

Avatar utilizator
gabycom
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 10:46 pm
Contact:

Mesaj de gabycom » Sâm Iun 06, 2009 7:52 pm

Sa lamuresc un lucru: dealerul din TL a fost de treaba. Tot ce a promis s-a tinut de cuvant (accesorii, timp)...masina a venit impecabila. Singurele nemultumiri au fost ca nu stiam pe unde se afle masina si in ce stadiu...si ca au fost probleme cu actele... dar nu stiu daca a fost din vina lui sau a celor de la constanta.

@adrian lancer- cu mare placere iesim la bere (fara alcool ), dar numai in tulcea ca e interdicie de benzina (student) si km (masina parintilor). Cand ajungi in tl da un PM sau anunta la "Intalniri Tulcea" si ne vedem cu placere (eu si poate si alti posesori Mitsu din Tulcea).

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Dum Iun 07, 2009 4:57 pm

frumoasa pe alb
sa o stapaniti santosi si fara incidente

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Iun 10, 2009 9:53 am

QUOTE (COObra @ Jun 4 2009, 12:55 PM) sunt cam blond aici.....nu m-am prins ce vrei sa zici.

L-au pus pe om sa plateasca lichidele, pregatirea ... si voi faceti la fel?

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Mie Iun 10, 2009 10:02 am

eu cand am luat ridicat masina am platit cam 180 de lei o taxa de predare, nu stiu de ce pt ca eram prea entuziasmta si i-am platit ca popa fara sa intreb de ce. si era si putin prafuita , dar nu m-a deranjat, dupa am mers la benzinarie am facut plinul si apoi direct la spalatorie ...

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori