2007 LANCER 1.6 BORING SILVER

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Lun Noi 12, 2007 3:43 pm

Pai... Sa incepem prezentarile.
Suntem detinatori de lancer 1.6 cool silver. Am ales cu greu culoarea.
Cand ne-am hotarat noi era a doua zi de promotie asa ca puteam alege
din toate culorile. Cum nu eu sunt trecut in talon m-am multumit cu
aceasta culoare si tapiterie neagra. Eu as fi preferat tapiteria bej. Dar e
bine si asa.
Fişiere ataşate
mitsu_front.jpg
mitsu_front.jpg (92.95 KiB) Vizualizat de 5488 ori
Mitsu_back.jpg
Mitsu_back.jpg (73.03 KiB) Vizualizat de 5490 ori
Mitsu.jpg
Mitsu.jpg (92 KiB) Vizualizat de 5489 ori

Avatar utilizator
Daniel
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 23, 2007 11:21 pm
Contact:

Mesaj de Daniel » Lun Noi 12, 2007 6:39 pm

Foarte frumos cenzurat nr-ul

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 12, 2007 9:18 pm

Sa o stapanesti cu placere si la cat mai multi km fara incidente! :wink:

Esti multumit de comportamentul masinii pana acum, ai ceva planuri de viitor?

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Noi 13, 2007 6:20 am

Si pentru ca la munte a dat zapada. Am fost sambata sa ma dau cu sania si sa vada si mitsu prima zapada.
Nu-i asa ca ii sta bine cu zapada pe ea?
Fişiere ataşate
poiana_brasov.jpg
poiana_brasov.jpg (83.61 KiB) Vizualizat de 5441 ori
popas_azuga3.jpg
popas_azuga3.jpg (77.37 KiB) Vizualizat de 5441 ori
popas_azuga.jpg
popas_azuga.jpg (81.94 KiB) Vizualizat de 5442 ori

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Noi 13, 2007 6:31 am

QUOTE (andrei)Sa o stapanesti cu placere si la cat mai multi km fara incidente! :wink:

Esti multumit de comportamentul masinii pana acum, ai ceva planuri de viitor?

Sunt foarte mulrumit de comportamentul ei. A alergat 6000 km prin europa fara sa comenteze. Gropile nu ii prea priesc. Sincer nici mie; ma cam doare sufletul cand le iau. Merge tare, sta lipita de sosea, culoarea e cam antijeg
Dupa ce am fost la munte a trebuit sa o spal din nou pentru ca era plina de sare de la deszapezire.
Altfel nu vedea ea 2 spalari intr-o saptamana :wink:
Nu vazuse ea de cand am luat-o atatea spalari.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Mar Noi 13, 2007 6:59 am

Andrei_RC, in primul rand sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! Cat mai multi Km fara nici un fel de probleme!

Am si eu o intrebare. Cand ai mers la munte, aveai pe masina anvelope de iarna sau era incaltata cu ce a venit din fabrica? Cum s-au comportat pe zapada si pe gheata?

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Noi 13, 2007 8:48 am

Masina este cu echiparea originala. Nu am shimbat absolut nimic la ea inca. Pneuri Bridgestone. Turanza daca nu ma insel. Ce pot sa zic... am cam tras cu mitraliera ca sa zic asa. Adica intra Abs-ul destul de des. Nu cred ca sunt cea mai fericita alegere. Merg daca nu conduci violent. Dar mi-as dori niste cauciucuri de iarna sincer. Ideea e ca cei de la deszapezire au dat pe sosea cu amestec de sare si nisip si chiar daca era un strat de 2 cm de zapada nisipul si sarea isi fac eau bine treaba. Eu am avut o experienta neplacuta anul trecut. Am plecat la drum inaintea utilajelor de deszapezire si am ajuns in lanul de porumb cu un logan. Zapada te fura daca mergi tare indiferent de cauciucuri.


:twisted: In rest pot sa iti zic ca in poiana era pustiu si este o mare parcare care era goala si ne deszapezita. :twisted: :twisted:
Inchipuie-ti ca am avut un pationoar numai pentru mine :mrgreen:
10 minute am "valsat" cu masina pe acolo.(daca nu eram cu prietena cred ca stateam o ora )
Aici pot sa iti zic ca m-au ajutat gumele. Era o placere. Pierdeam aderenta foarte usor.
Am facut niste 180-uri si 360-uri de toata frumusetea. Fara sa chinui masinutza.
A fost superb.

Avatar utilizator
BobbyC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 12, 2007 10:34 am

Mesaj de BobbyC » Mar Noi 13, 2007 9:53 am

Salut sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea cat mai multi km fara incidente.

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Mar Noi 13, 2007 2:06 pm

Foarte misto masina si chiar culoarea. Initial si eu m-am gandit la aceeasi culoare, dar m-am temut ca va arata prea banal. Insa vad ca arata foarte bine si nu ia nimic din personalitatea masinii.

S-o stapanesti sanatos si fara incidente.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Mar Noi 13, 2007 4:32 pm

QUOTE (legacyb4)Foarte misto masina si chiar culoarea. Initial si eu m-am gandit la aceeasi culoare, dar m-am temut ca va arata prea banal. Insa vad ca arata foarte bine si nu ia nimic din personalitatea masinii.

La fel am gandit si eu la inceput. Rezervasem initial una argintie si pe urma am cerut sa mi-o schimbe cu una neagra sau albastra. Nu pot sa zic ca nu-mi place culoarea actuala insa nu-mi place faptul ca se vede orice urma de praf si orice zgarietura. Si am deja 3 (una de la spalatorie si doua facute de "binevoitori")

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori