2009 Lancer Sportback 1.8

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
collector
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 12, 2009 6:00 pm

Mesaj de collector » Lun Sep 27, 2010 5:35 pm

nu am apucat sa descarc cardul pe care erau pozele alea pt ca am plecat in weekand iar din bucuresti si nu am mai putut sa le descarc....pozele de la mare sunt disponibile pe facebook Rares vhr http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 3fea00fb94
acesta este si link-ul sa vedeti cam ce a iesit:D si zilele astea le voi descarca si pe cele de la intalnire si le voi face publice atat pe facebook cat si pe forum;)

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Vin Oct 01, 2010 5:37 pm

man ti-am dat 2-3pm-uri + 1 mail + pe mess si tot nu am dat de tine... posteaza pls nr tau de mobil... (macar pe PM)...

Avatar utilizator
collector
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 12, 2009 6:00 pm

Mesaj de collector » Dum Oct 10, 2010 10:15 pm

Am fost plecat o perioada si cand m-am intors nu am avut acces la net din cauza unor probleme cu pc-ul. Zambet am citit pm-urile tale....o sa iti las nr de tel pe PM.

Zilele astea in alta ordine de ideii am reusit sa montez evacuare finala care se aude superb si o admisie custome pe care am facut-o impreuna cu niste prieteni. Filtru este pipercross ,se aude si se simte foarte bine, sunt foarte multumit de rezultat. Voi posta zilele astea poze cu ele montate. La filtru trebuie sa mai montez doar ceva care sa tina filtrul ferit de caldura.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 23 vizitatori