2007 Lancer 2.0 135cp Intense Sam A 83 Argintiu

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Joi Ian 24, 2008 8:20 am

Pai ce marca e toba?

Avatar utilizator
grasu88
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 12, 2007 1:24 am

Mesaj de grasu88 » Joi Ian 24, 2008 4:49 pm

Toaba este facut custom pentru lancer 2.0,nu este marca este din tesatura de inox sau ceva metal cu carbon inauntru nu se incinge deloc si se aude cum nu am mai vazut...am fost azi in tot bucurestiul si iam imblonavit pe toti,asera cand am ajuns vecinii au zis ca-mi vor face reclamatie la politie...stie cineva daca au ce sa imi faca cei de la politie....Si in legatura cu lancerul care va avea peste 400 cp in februarie va intra cand il va scoate constant si va veni cu mine la intalniri...oriqm masina e bijuterie si acum....Veniti Sambata 26 ianuarie la Academia Militara Din Panduri jos acolo sa ne vedem si o sa vedeti si toba mea,si a unui prieten de al meu si un colt cz3 frumos....Va Rog eu veniti pe la 15.00-16.00 asa sa stabilim o ora....

Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Joi Ian 24, 2008 4:57 pm

QUOTE (grasu88)[...] am fost azi in tot bucurestiul si iam imblonavit pe toti,asera cand am ajuns vecinii au zis ca-mi vor face reclamatie la politie...stie cineva daca au ce sa imi faca cei de la politie [...]

Iti ia talonu pana dai toba jos... atata tot.

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Joi Ian 24, 2008 5:02 pm

QUOTE (grasu88)Toaba este facut custom pentru lancer 2.0,nu este marca este din tesatura de inox sau ceva metal cu carbon inauntru nu se incinge deloc si se aude cum nu am mai vazut..
De curiozitate, la ce pret si de unde ai facut rost de ea?

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori