Mithu meu rusesc:)..Ivan..

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Mie Noi 21, 2007 2:11 pm

Masina arata excelent, in special culoarea. Felicitari si cat mai multi km fara probleme.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Noi 21, 2007 2:26 pm

QUOTE (legacyb4)Consumul urban mi se pare mai mult decat ok fata de Lancer-ul Classic de 1.6. Si sunt convins ca in Moscova blocajele si aglomeratia sunt cel putin la fel ca cele din Bucuresti.
Ce bine ar fi .. sa ie ca in Bucuresti..sincer aici e groaznic...Bucuresti 2 milioane...aici 20 milioane(zilnic turisti , in trecere, afacerist....Total locuitori 12 mil si ceva) ah ah...

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Noi 21, 2007 2:28 pm

QUOTE (legacyb4)Masina arata excelent, in special culoarea. Felicitari si cat mai multi km fara probleme.
Mersi frumos..la fel le doresc tututor .. km fara probleme...si Va multumesc tuturor pentru primirea calduroasa..Toate cele bune

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Mie Noi 21, 2007 2:30 pm

Stiu ca Moscova este un oras urias. Tocmai de asta am zis ca este cel putin ca in Bucuresti, unde oricum traficul este insuportabil. Nici nu vreau sa imi imaginez ce este acolo.

Avatar utilizator
allexino
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 15, 2007 1:35 pm

Mesaj de allexino » Mie Noi 21, 2007 3:37 pm

Multumesc mult pentru raspunsuri. Deja cele 20-23 de zile cate au mai ramas pana imi vine si mie masinutza mi se par luni . M-am mai linistit in legatura cu consumul si cu calitatea materialelor despre care s-a tot vorbit negativ pe aici. Nici mie nu mi-au lasat o impresie proasta dar se pare ca difera feeling-ul de la om la om.
Culoarea aleasa de tine este super, asta am vrut-o si eu dar livrarea se facea undeva prin februarie asa ca am ramas la alb. Sper sa nu ma dezamageasca pentru ca albul nu da bine pe toate masinile. Am vazut poze cu una alba dar sa vedem si realitatea.
Ma bucura ca se incalzeste rapid (eu am o problema cu asta pentru ca acum am un diesel care tre sa mergi vreo 15 min sa se incalzeasca catusi de putin). Din cate am inteles tu ai si incalzire in scaune. La varianta care am luat-o eu nu exista si nici nu cred ca celelalte variante au, eu unul nu am vazut, poate ma insel. E totusi posibil ca dotarile sa difere de la tara la tara.
Suna frumos cifrele spuse de tine la acceleratie si abia astept sa ma dau si eu la a mea un pic sa confirm spusele tale.
Iti multumesc din nou pentru raspunsuri si sa te bucuri de ea la maxim!!!

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Noi 21, 2007 4:36 pm

QUOTE (allexino)Multumesc mult pentru raspunsuri. Deja cele 20-23 de zile cate au mai ramas pana imi vine si mie masinutza mi se par luni . M-am mai linistit in legatura cu consumul si cu calitatea materialelor despre care s-a tot vorbit negativ pe aici. Nici mie nu mi-au lasat o impresie proasta dar se pare ca difera feeling-ul de la om la om.
Culoarea aleasa de tine este super, asta am vrut-o si eu dar livrarea se facea undeva prin februarie asa ca am ramas la alb. Sper sa nu ma dezamageasca pentru ca albul nu da bine pe toate masinile. Am vazut poze cu una alba dar sa vedem si realitatea.
Ma bucura ca se incalzeste rapid (eu am o problema cu asta pentru ca acum am un diesel care tre sa mergi vreo 15 min sa se incalzeasca catusi de putin). Din cate am inteles tu ai si incalzire in scaune. La varianta care am luat-o eu nu exista si nici nu cred ca celelalte variante au, eu unul nu am vazut, poate ma insel. E totusi posibil ca dotarile sa difere de la tara la tara.
Suna frumos cifrele spuse de tine la acceleratie si abia astept sa ma dau si eu la a mea un pic sa confirm spusele tale.
Iti multumesc din nou pentru raspunsuri si sa te bucuri de ea la maxim!!!
EU AM VAZUT AICI SI ALBA SI NEAGRA..AIa neagra e bestiala..si aia alba la fel..arata super bine ..parerea mea..Da e normal sa se vorbeasca in targ...Carcotasi vor exista intotdeauna...Am un prieten in constanta are un kalos...masina aia in viata ei nu a mancat mai jos de 12..crede-ma...SI MAI DEPINDE CUM AI GRIJA DE EA...LASA CA IS MATERIALELE MAI BUNE OE LOGAN CLIO SAU NUMAI STIU EU CE..mie miaplcut tot la ea..In fine are si ceva ascpecte negative...este un pik cam rigida pe spate intradevar ..banuiesc ca suspensiilor ..asta nu stiu vei afla singur..mie asa mi sa parut...si pe drumuri foarte proaste..e putzin zgomotoasa.. in interior..nimik ireparabil
si inka ceva...daca stai foarte tolanitcu scaunul mult pe spate, si ai si un metru si o clatita (CA SI MINE) itzi pierzi din vizibilitate putzin , spre exempl la intrarea in giratoriu
si virezi la stanga,..cam atat "bad" si destule bune..te las sa le descoperi singur...daca te mai pot ajuta te rog

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Noi 21, 2007 4:53 pm

CE VROIAM SA VA INTREB ,,..AM PRIMIT CADOU UN SET DE 4 BUCATI OPINCI DE IARNA MARCA : NOKIAN pentru al meu mitthu
stie careva ceva de rasa asta de opinci ?? sunt finlandeze...da atat stiu ..astept pareri,.Vreau sa le schimb..oricum cele din fabrica..sunt cam zgomotoase..zic eu ..Voi vedea diferenta curand..si va voi anunta..

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Mie Noi 21, 2007 8:14 pm

misto masina..sa o folosesti cu placere si fara incidente!!!abea astept sa aduca la noi lanceru x cu motor d 1.8 benzina si 150 ponei ....

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Noi 21, 2007 8:27 pm

Welcome to the club! Primul Lancer X de pe forum, frumos, imi place, sa te bucuri de el multi km fara incidente! :wink:

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Mie Noi 21, 2007 10:41 pm

QUOTE (Ursu)misto masina..sa o folosesti cu placere si fara incidente!!!abea astept sa aduca la noi lanceru x cu motor d 1.8 benzina si 150 ponei ....
sa fie pt toti mersi mult

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori