Mitsubishi Lancer 2.0 Di-d Invite

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Lun Ian 23, 2012 12:37 pm

Salut.

Brelocul l am gasit intamplator la un magazin din Voineasa. De mult timp il cautam si eu. 10 Ron a costat. Cat priveste camera, vara poti schimba culorile , ai un intreg meniu , este exact ca un tv la care poti schimba luminoziatea, etc. Vara iarna, poti din meniu sa faci orice astfel incat in momentul cand dai in marsarier sa vezi in camera. Singur iti reglezi tot ceea ce vrei ca sa vezi cat mai bine.

Avatar utilizator
DaniD25
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 11, 2011 2:53 pm

Mesaj de DaniD25 » Lun Ian 23, 2012 8:15 pm

Cum adica "poti schimba culorile"? In sensul ca le poti modifica intensitatea ca la tv banuiesc...

Am fost si eu anul trecut in Voineasa si pe cuvant mi s-a parut statiunea dezafectata...noroc ca n-am urcat mai sus spre Vidra sau cum se numea. De vreun magazin deschis nu-mi mai amintesc.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mar Ian 24, 2012 11:50 am

Salut.

Da, exact, schimbi intensitatea ca la tv. In film o sa vezi ca am dat si pe meniu si am aratat ce face meniul. Poti sa maresti sau sa micsorezi intensitatea. Fie faci ecranul negru, fie foarte alb. pe youtube ai sa vezi la demonstratie camera ce contine meniul. La fel am fost si eu anul trecut pt prima data in Voineasa, dus de prietena acolo. Desi nu as mai fi plecat de la Bran. Si acolo, chiar la intrare in Voineasa, dupa curba la stanga sunt niste magazine si de acoloam luat. La voineasa am stat un Week end. S a petrecut in august anul trecut. De la Voineasa, am luat-o in sus spre Obarsia Lotrului. Super drum , foarte misto peisajele. porma am oprit si la un lac. Daca te uiti pe youtube o sa vezi ca am postat so drumul spre lac dar si ceva portiuni de la Voineasa la Obarsie. Oricum drumul de la Brezoi, daca vii de la Valcea, o iei pe valea oltului si la un momen dat faci stanga, la Brezoi ca sa ajungi la Voieasa. Pe serpentinele de aici am incercat masina, sub 100 kmnu am lasat si s a comportat excelent. Basca ca, i am mai dat masina unui prieten care, la prima vedere facea misto ca ce, am Lancer, stii daca vulpea nu ajunge la struguri zice ca -s acrii. I am dat masina si cand a vazut ce poate pe serpentine cum se tine a ramas masca, nu a mai zis nimik de Lancer pana am plecat din statiune. Este un drum bun de testat masina. Spre lacul VIdra, daca mai ai ocaiza sa te duci nu o sa regreti este super misto,frumos, nu poti descrie in cuvinte. ....

Avatar utilizator
DaniD25
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 11, 2011 2:53 pm

Mesaj de DaniD25 » Mar Ian 24, 2012 3:37 pm

Sa nu fiu considerat in afara subiectului: am facut drumul descris de tine de cateva ori(niciodata in mitsu). Acolo, la Vidra, am vazut eclipsa din 99 sau 2000 nu mai stiu. Ai perfecta dreptate: Drumul este divin.

Vara asta am fost la Voineasa dar din pacate nu am urcat mai sus.

M-am uitat la filmuletul cu oglinda atunci cand l-ai postat dar nu se prea vedea bine (l-am vazut si in fereastra mica). O sa ma uit inca o data la el sa incerc sa-l parcurg mai in amanunt. Tinem legatura!



Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Feb 23, 2012 8:25 pm

Radu, mai da-ne si niste hint-uri sa stim dupa ce anume sa ne uitam in linkurile pe care le postezi.

Avatar utilizator
DaniD25
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 11, 2011 2:53 pm

Mesaj de DaniD25 » Joi Feb 23, 2012 9:31 pm

De unde ai luat capace de ventil ?!?!??!

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Feb 24, 2012 10:49 am

Salut.

Capacele le am luat de pe site ul automyx.ro. Sunt ok.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Sâm Mai 12, 2012 2:03 pm

Inceputul sfarsitului


Sper sa prinda.......

http://www.youtube.com/watch?v=-w5gLJmn ... ature=plcp

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori