My car...

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Constantin Sonea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 20, 2007 1:38 pm

Mesaj de Constantin Sonea » Dum Noi 25, 2007 12:03 pm

Costi Sonea - Mitsubishi Lancer 1.6 Invite, stone grey, ornament final toba, B 17 PHD...

Avatar utilizator
legacyb4
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Sep 20, 2007 12:17 am

Mesaj de legacyb4 » Dum Noi 25, 2007 12:45 pm

Tocmai ce s-a deschis un topic legat de nr. de inmatriculare ale masinilor de pe forum. Indicat ar fi fost sa postezi acolo, ca sa nu se deschida prea multe topicuri inutile.

Bafta!

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Dum Noi 25, 2007 6:40 pm

Poti face o descriere mai detaliata, impresii, experiente, chiar sa postezi niste poze cu masinuta ta....
Se muta la "Masina mea si Jurnal de bord"


Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 26, 2007 10:27 pm

QUOTE (Constantin Sonea)Masina nu are poze prea multe inca, incerc sa ii fac si sa le culeg pe cele vechi si sa le postez. Masina e ridicata de mine pe 28 aprilie de la m car expozitiei, deci ma apropii vertiginos de 7 luni de folosinta, am 14000 km si un pic, fara incidente, am doar un radar luat pe langa Focsani, chiar a a doua zi dupa ce am sfintit masina, in mai. Am fost asta vara in Grecia in vacanta cu ea.... Satisfactii peste satisfactii, fiabilitate, anduranta, simplitate, siguranta... si lista poate continua.... Singura problema ? Scaunul soferului, la care mi se cam dezintegreaza buretele de pe sezut ( mai are cineva problema asta la lancer 1.6 ? ). Mentionez ca nu am 120 kg, ci doar 66-67. In rest toate bune si frumoase...

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori