2008 Mitsubishi Lancer 1.5 109 CP Grey Mica

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
Geo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 20, 2007 7:11 pm

Mesaj de Geo » Vin Dec 28, 2007 5:23 pm

Sa o stapanesti sanatos si fara probleme !
Ce ma intereseaza pe bine cel mai mult ... cum ti se pare suspensia (tare, medie) ? Mai ales daca apuci sa mergi pe niste drumuri mai "romanesti"...
Si caroseria rigida cum se impaca cu plasticele ? Nu ai senzatia ca "trosnesc" la denivelari ? Teoretic cu cat e mai rigida caroseria, cu atat mai putin ar trebui sa se produca astfel de fenomene "greieratoare", dar...

Avatar utilizator
Bogdan P
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 27, 2007 5:11 pm

Mesaj de Bogdan P » Vin Dec 28, 2007 5:51 pm

suspensia as zice medie spre tare
plasticele sau orice altceva nu trosneste la denivelari. sper nici sa nu se intample prea curand

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Vin Dec 28, 2007 8:48 pm

Enjoy your car bro`.0)
Dupa vreo 1500-2000 km viteza 1 isi va reveni sau ma rog va incepe sa functioneze normal.Si eu am sesizat aceasta problema si de la reprezentanta mi-au spus ca asa se intampla..si ca isi revine..De ce ? Au zis eu nu am inteles nevasta nu a stiut sa traduca si iam crezut Acu la 4000 km nu mai e nici o buba.
Cu noroiu..ma depaseste...nici nu am vazut da nici nu am urmarit. Cum ai descoperit sa stiu si eu sa urmaresc.
De troznit nimic inca inauntru la a mea.

Avatar utilizator
Bogdan P
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 27, 2007 5:11 pm

Mesaj de Bogdan P » Sâm Dec 29, 2007 2:47 pm

pai de descoperit nu a fost greu
am trecut prin balti si cand am oprit am vazut ca ce arunca roata se scurge prin acel orificiu si se prelinge pe aripa

Avatar utilizator
ysab
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Dec 30, 2007 6:31 pm

Mesaj de ysab » Dum Dec 30, 2007 6:39 pm

Superba masina... absolut superba...
Noul Lancer e una dintre cele mai reusite masini ca design in opinia mea.
Felicitari si multi km fara probleme!
Stie cineva daca a aparut la noi motorul de 1.8 pe benzina? ca pe site-ul oficial nu apare aceasta motorizare in lista de preturi.
Si mai am o nelamurire... vopseaua metalizata e data in standard? ca n-am vazut nici un fel de optionale.
Multumesc anticipat pentru lamuriri si inca o data iti doresc sa ai parte numai de bucurii de la noul tau bolid.
Sanatate si sarbatori fericite tuturor!!!

Avatar utilizator
vvede
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 26, 2007 8:36 pm

Mesaj de vvede » Dum Dec 30, 2007 7:23 pm

QUOTE (ysab)Si mai am o nelamurire... vopseaua metalizata e data in standard? ca n-am vazut nici un fel de optionale.
Vopseaua metalizata este singura optiune si costa 320 eur fara TVA. Singura vopsea nemetalizata este Alb
Bogdan P nice ride Sa o stapanesti sanatos si fara probleme.
Daca ai putea sa sa imi raspunzi si mie la nelamuririle pe care le-am scris aici (parca sa zic ca ai aceeasi configuratie pe care mi-as dori-o si eu -> Invite 1.5 MT)
Multumesc!

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Mie Ian 09, 2008 1:27 am

Superb Lancer-ul!

Bogdan, news just got in: http://www.mitsu.ro/forums/viewtopic.php?t=583



Bafta!

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori