1999 Mitsubishi Lancer Wagon 1.6

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
GeorgeLancer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 30, 2012 11:55 pm

Mesaj de GeorgeLancer » Mar Ian 08, 2013 7:03 am

Va salut din nou cu un calduros la multi ani pentru noul an .
Din pacate vin si cu vesti proaste, pe la jumatatea lui noiembrie am fost cu masinuta la ITP , nu a luat, din simplul fapt ca trebuie schimbate discurile pe spate si un contact la un far , nu a fost destul totusi sa nu imi ia itp , la o saptamana dupa ce nu a luat am scoso la o plimbrica pana la supermarket si inapoi , la intoarcere am ramas brusc fara servo si nu stiu motivul nici pana astazi , cert este ca lichidul s-a dus si servo nu mai este .

Cand s-a intamplat asta am zis ca o dau la fier vechi , nu mai aveam absolut nici o tragere sa ma apuc de ea dar uite ca odata cu anul nou mi-am schimbat si parerea .
M-am hotarat sa o tin asa rupta cum este pana vor fi fonduri sa o repar , ma durea sufletul sa o dau sa o faca aia pachet ca altceva nu puteam face cu ea .
Dorinta mea de mos in 2012 nu a fost un EVO 10 , a fost macar sa o pot face pe a mea si sa speram ca , odata cu noul an dupa multa munca mi se va indeplini.

Am sa mai postez din cand in cand ca sa pastrez putina activitate pe topic dar nu prevad vreo imbunatatire in viitorul apropiat .

Momentan la mine in parcare ...... e liniste

Avatar utilizator
razvante
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 01, 2011 5:14 am

Mesaj de razvante » Vin Ian 11, 2013 2:25 pm

Pai si ce s-a intamplat cu servo? A cedat pompa, sau vreun furtunas?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Ian 14, 2013 12:00 pm

Spor la reparatii, imi pare rau de vestile proaste.

Cat despre aia cu mosul, vezi poate ai scris vreo ceva gresit pe-acolo.

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori