2008 mitsu lancer 2.0 di-d intense black

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Joi Apr 03, 2008 4:32 pm

da , deci sunt membru nou , m-am prezentat acum cateva saptamani , lancerul l-am luat ieri de la m car....ce pot sa spun....dragoste la prima vedere :oops: pana aseara am facut vreo 200 de km....in dimineata asta am plecat la sibiu , de unde va si scriu in scurta pauza pe care am luat-o....pana deseara vreau sa termin prima mie de km (in momentul asta am vreo 570 km)....super multumit de ea , o ador....pozele vor veni si ele in curand .....numai bine la toata lumea :-D

Avatar utilizator
DjLeX.YaKuZa
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 02, 2008 4:31 pm
Contact:

Mesaj de DjLeX.YaKuZa » Joi Apr 03, 2008 4:40 pm

sa o stapanesti sanatos si asteptam pozele;)si un drum fara probleme

Avatar utilizator
sss90
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Mar 21, 2008 11:19 pm

Mesaj de sss90 » Joi Apr 03, 2008 9:01 pm

" The Hammer" sa stapinesti sanatos masina, mii de Km fara evenimente, si sigur nu ai sa regreti alegerea facuta, ai sa vezi pe zi ce trece ca o sa fii si mai incintat! Felicitari!

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Vin Apr 04, 2008 9:53 pm

:-D va multumesc pentru urari .....a fost poate cel mai frumos drum desi a plouat si a fost aglomerat.....intr-adevar este o masina care te incanta pe zi ce trece din ce in ce mai mult.....se comporta excelent fie pe autostrada fie pe curbe fie pe ploaie . nu am ce sa ii reprosez....sper ca maine sa vina si pozele ,azi este cam "plouata" si am amanat primele fotografii. apropo mai este vreunul din voi care nu prea se intelege cu tantea aia (bluetooth) la pronuntia cifrei 2 (two)? la mine unu merge a naibii numai cu accent britanic )

Avatar utilizator
Mau
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 21, 2007 4:56 pm

Mesaj de Mau » Sâm Apr 05, 2008 12:21 am

Si eu am problema cu numarul 2, mi-l ia ca fiind 0.

Am zis ca de pasti acum cand voi avea mai mult timp liber o sa folosesc optiunea aceea de "voice recognition training" poate se va prinde cum pronunt eu 2


Avatar utilizator
thor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 01, 2008 5:40 pm

Mesaj de thor » Sâm Apr 05, 2008 8:20 am

exact aceeasi problema o intampin si eu....ma scoate din sarite...saptamana viitoare ma duc peste ei la service...

Avatar utilizator
Mickemaus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 25, 2008 9:44 am

Mesaj de Mickemaus » Sâm Apr 05, 2008 9:58 am

asa zic zi eu. poate iti da vreo tanti de la ei mai scolita, cu ureche muzicala :-D. sper ca pana imi iau eu sa le scoleasca mai bine. :roll: toate bune

Avatar utilizator
adysss
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 22, 2007 3:04 pm

Mesaj de adysss » Sâm Apr 05, 2008 11:29 am

Si eu m-am chinuit cateva zile cu problema asta. Voice trainingu l-am facut degeaba. Mergea mai prost ca inainte. Rezolvarea a fost una la caterinca si anume : in momentul in care trebuie sa zici doi in engleza adica TWO il spui in franceza adica DEUX (~DU). A mers fara probleme !!! SUCCES !!!

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Sâm Apr 05, 2008 11:52 am

))) muhahaha tare de tot faza cu deux .....acum am scos si motocicleta afara si le fac poze la amandoua ...bafta la toooti

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Lun Apr 07, 2008 7:18 pm

fetele mele

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori