2010 Evo X 2.0 295 Alb

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
iceblitz80
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 19, 2012 7:19 pm

Mesaj de iceblitz80 » Mar Apr 23, 2013 6:41 pm

QUOTE (swift @ Apr 23 2013, 03:05 PM) pai am incercat sa trimit mail pe aia si mi-a failure...o fi ajuns mailu??

Parerea mea e ca ne poti satisface curiozitatea tuturor incarcand pozele pe o retea de socializare (ex. cel mai comun fiind facebook-ul), sau pe flickr.com si ne dai link-ul.
Devine un topic fara importanta pe care sunt tot mai tentat sa il ignor, fara suparare.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Apr 23, 2013 7:17 pm

QUOTE (swift @ Apr 23 2013, 05:05 PM) pai am incercat sa trimit mail pe aia si mi-a failure...o fi ajuns mailu??


Nope.

Ai PM cu alternativa personala. Insa nici ideea lui iceblitz80 nu e rea.

Avatar utilizator
deyutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:39 pm
Contact:

Mesaj de deyutzu » Mie Apr 24, 2013 1:37 am

sincer e cam ciudat cum tie nu iti merge sa pui niste poze..am pus poze pe forum si de pe telefon. ba nu iti merge forumul ba nu iti merge mailul daca intradevar aveai evo puneai pozele de cel putin 100000000000000000 de ori pana acum. Mai stiam eu pe unul care s-a dat peste cap cu un bmw m3 si imi explica mie cum m3 in airbaguri are o spuma care iese si se umple masina si nu a patit nimic ca a fost inconjurat de spuma. bafta la pus poze

Avatar utilizator
cojack
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 22, 2010 12:01 am

Mesaj de cojack » Mie Apr 24, 2013 2:17 pm

))) buna asta=)))

Avatar utilizator
Flipper
EVO I
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mar 10, 2009 10:21 am

Mesaj de Flipper » Mie Apr 24, 2013 4:50 pm

Am intalnit si eu multi mincinosi la viata mea si unii chiar spuneau SFuri. De exmplu o cunostinta imi zicea ca a dat cu spatele usor ca era o prapastie si a cazut cu rotile din spate in ea imediat a apasat frana dar masina aluneaca incet in prapastie iar apoi a accelerat tare au patinat putin rotile fata dar a reusit sa readuca masina pe teren drept sau drum. Cica daca nu ii trecea prin cap sa faca manevrea asta acum era mort. Voi il credeati?

Avatar utilizator
deyutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:39 pm
Contact:

Mesaj de deyutzu » Mie Apr 24, 2013 5:21 pm

Asta e nimic:))din tema super erou la volan il stiu si eu pe unu care acum are 23 de ani si imi povestea cum la 18 ani era cu bmwul unui prieten pe undeva pe drumul ala dintre sos berceni si metro si era si cu proprietarul masinii in dreapta si prietena lui in spate si un taxiu a pus frana aiurea si el a tras dreapta spre camp si cand masina s-a desprins de la sol cu piciorul a impins parbrizul ca sa nu cada pe ei, pe pasagerul din dreapta l-a tras spre el, fetei din spate i-a spus sa se puna intre scaune, plafonul a ajuns la nivelul de inceput al geamurilor si ei toti au scapat cu viata:) cred ca am putea sa scoatem o carte cu astfel de persoane:)

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Apr 24, 2013 5:22 pm

Haideti sa asteptam sa vedem ce spune/face initiatorul topicului si pe urma sa aruncam cu pietre aka comentarii ( daca este cazul ).
Pana atunci propun un pic de linistire de spirite .
Multumesc pentru intelegere

@Swift : ne satisfaci curiozitatea cu pozele, ceva palpabil sau ne spui cum procedam cu topicul ? Ne-ar ajuta sa clarificam ( sau nu ) suspiciunile ivite .
Multumim anticipat.

Avatar utilizator
deyutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:39 pm
Contact:

Mesaj de deyutzu » Mie Apr 24, 2013 5:36 pm

Scuze daca a deranjat replayul meu si al lui flipper de au trebuit sterse..a trecut o saptamana de cand tot trimite poze si nimeni nu le primeste..e pierdere de timp Cristi sincer. Plus ca el ne prezinta cum ii pica lui masina si face o anti reclama gratuita

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mie Apr 24, 2013 5:41 pm

Deyutzu, nu sunt sterse, sunt doar ascunse.
Mai asteptam 24 ore , poate primim un raspuns si apoi vedem ce facem cu acest topic.

Avatar utilizator
deyutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:39 pm
Contact:

Mesaj de deyutzu » Mie Apr 24, 2013 5:44 pm

QUOTE (cristibna @ Apr 24 2013, 05:41 PM) Deyutzu, nu sunt sterse, sunt doar ascunse.
Mai asteptam 24 ore , poate primim un raspuns si apoi vedem ce facem cu acest topic.

Ok chiar astept cu nerabdare ne auzim vineri pe la intalnire

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori