Inca un Outlander forumist !

Prezinta-ti Outlanderul aici!
Avatar utilizator
mitzsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 10:49 am

Mesaj de mitzsu » Joi Noi 29, 2007 1:58 pm

Salutare la toata lumea !!!
Boboc de azi - cand am "descoperit" forumul.
Proaspat posesor New Outlander Instyle 2.0 (2700 km parcursi), pana in acest moment super-incantat de masinuta.
Cred ca ar trebui facut un pic de promo acestui forum, cat mai multi membrii inseamna mai multe impresii, pareri, opinii, sfaturi, etc, toate benefice in "exploatarea" si intretinerea jucariilor noastre. Sunt destui interesati de aceasta masina, am vazut pe softpedia, la auto, unde in jurnalul de bord se impartasesc si schimba pareri pro si contra...
Inca odata numai bine tuturor !!!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Noi 29, 2007 2:08 pm

Salutare si welcome to the club! Sa o stapanesti sanatos si cu placere cat mai multi km fara incidente! Incercam sa optimizam cat mai bine site-ul pt motoare de cautare, este inscris in destule directoare web, am mai impartit si flyere. Rezultatele au fost destul de multumitoare dupa inscrierea in directoarele web si optimizari, dar nu f multumitoare dupa raspandirea flyerelor. Poate ca multi nu sunt interesati de o astfel de comunitate (si in fond, e problema lor) sau poate doar citesc forumul fara sa se inregistreze si sa participe activ. Oricum, speram ca nr utilizatorilor activi sa creasca pe viitor si te asigur ca lucram in sensul asta. :wink:

PS: niste poze cu jucaria nu pui sa incanti si ochii nostri?

Avatar utilizator
mitzsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 10:49 am

Mesaj de mitzsu » Joi Noi 29, 2007 3:27 pm

Multumesc, multumesc !
Promit sa pun si pozele, imediat ce am timp le descarc si procedez in consecinta :oops: Timpul, timpul, timpul - marea mea problema !Si legat de calc, ar mai fi un mic "hop" fi'miu, care elev in clasa a XII-a trage tare pt bac si admitere la facultate si e calare pe internet dupa documentare ! (luctru care ma bucura enorm, zau nu-mi vine sa il deranjez...)
Revenind la ale noastre, promit sa ma conformez !
Pentru toti "mitsubishistii" : numai drumuri bune, numai bucurii !

Avatar utilizator
geticul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Aug 26, 2007 11:04 pm

Mesaj de geticul » Vin Noi 30, 2007 10:50 pm

s-o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme.

cum a spus si andrei, asteptam poze.

E o masina frumoasa, care sare in ochi.

Avatar utilizator
hexor2k
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 04, 2008 2:35 am

Mesaj de hexor2k » Dum Mai 04, 2008 11:52 pm

Sa te bucuri de ea & fara evenimente neplacute!
Te saluta din Cluj-Napoca un mitsubishist proaspat si el posesor al unui Outlander Instyle Navy 2.0 DI-D Stone Grey

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Lun Mai 05, 2008 10:28 am

salut!
Sa o stapanesti sanatos!
In legatura cu forumul: "Mai e mult pana departe"; suntem inca tinerei; saptamana trecuta s-a sarbatorit un an de la infintare; primul pas ar fi marirea numarului de membri activi si apoi, daca ne permite timpul si ne lasa mana, poate o punem si de o asociatie.

Avatar utilizator
mitzsu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 29, 2007 10:49 am

Mesaj de mitzsu » Mie Mai 07, 2008 10:57 am

Salutare tuturor ! :-)
Va multumesc pentru vorbele calde si frumoase. Sincer, pe masura ce trece timpul imi place din ce in ce mai mult jucaria.
Sa auzim numai de bine ! :wink:

Scrie răspuns

Înapoi la “Outlanderul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori