Cutia Automata Cvt De La Outlander

Prezinta-ti Outlanderul aici!
Avatar utilizator
Radu39
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 03, 2013 8:35 pm

Mesaj de Radu39 » Lun Iul 29, 2013 11:25 am

Am luat masina noua acum 1 an si jumatate, cutia automata cvt a avut intotdeauna o intarziere de cateva secunde bune la accelerare, situatie destul de enervanta mai ales cand incercam sa depasesc, acum insa parca printr-o minune, (fac pariu ca exista o explicatie logica) Mitsubishi parca s-a transformat in BMW x6 a lui fratemiu, nu iti sare celularul din buzunar la accelerare, dar este o accelerare in timp real fara lag, ceea ce este ceva super normal si frumos, si Outlanderul meu are alt pret fata de x6 asa ca e normal sa existe diferente, x6 costa de 6 ori mai mult decat Mitsu meu..In trecut am vb de multe ori cu cei de la Mitsu de la diferite reprezentante si imi spuneau toti ca asa e normal ca e cutie automata...Oare ce a patit Outlanderul de si-a revenit ? Eu conduceam in majoritatea timpului in oras, acum am inceput sa fac si drumuri mai lungi pe autostrada sau mai bine sa zic semiautostrada, DN.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Iul 29, 2013 1:12 pm

Si legatura cu sectiunea Masina Mea ar fi ... ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Outlanderul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori