Y.a. Outlander 2013 - Diesel Mt

Prezinta-ti Outlanderul aici!
Avatar utilizator
radool
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Aug 08, 2013 11:29 pm

Mesaj de radool » Joi Aug 22, 2013 11:24 am

Ma bucur sa ma alatur oficial comunitatii, la doar cateva zile dupa ce am ridicat masina.
Chiar daca acum nu am timp sa las prea multe detalii, fiindca ne pregatim de vacanta, voi raspunde cu placere oricarei intrebari despre masina.

Am avut ceva rezerve cu privire la sistemul de navigatie integrat, dar acum ca l-am luat si am apucat sa il testez cat de cat, recunosc ca sunt foarte multumit de el, inclusiv de nivelul de detaliu al hartilor pentru Romania.

Am facut deja vreo 700 de kilometri si cu exceptia unor mici bug-uri la sistemul audio, totul merge bine.
Consumul deocamdata nu este relevant, dar pe autostrada cu cruise control setat la 139 si foarte mici ajustari ocazionale, media a fost 9.3 pe computer. O testare rapida cu CC la 110 scade consumul in jur de 7. Pe drum european, mers foarte alert si fara ECO activat, 8.3

M-am intersectat ieri la un momentat pe drumul spre Braila cu un alt fericit posesor de Outlander'13, chiar sunt curios daca e prezent pe forum

p.s. ieri dimineata m-am trezit cu 2 fluturasi in parbriz cu "mitsu.ro", multumesc pentru grija

Scrie răspuns

Înapoi la “Outlanderul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori