Folii auto autorizate

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Mie Oct 29, 2008 2:40 am

Aplicam folie auto LLumar,3M, SunTek si Samurai omologata RAR cu garantie intre 3-10 ani in functie de tipul foliei.
Reducere de 15% pentru membrii forumului. Ca noutate vine folia 3M Color Stable fabricata in SUA cu noua tehnologie de nanoparticule de carbon ce garanteaza ca nu isi vor schimba niciodata culoarea si beneficiaza de o garantie de 10 ani.
Ele ofera si un plus de performanta din punct de vedere al respingerii caldurii fata de celelalte folii datorita acestui procedeu tehnologic de fabricatie de ultima generatie. Deasemena vizibilitatea este foarte mult superioara.
Pentru preturi sau alte nelamuriri astept intrebarile voastre.

id de mess:foliellumar
Telefon: 0762.178.327

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Mie Oct 29, 2008 9:41 am

Cat m-ar costa pentru un Lancer 2008 pentru toate geamurile? Dupa cum vezi sunt si din pitesti

Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Mie Oct 29, 2008 9:49 am

QUOTE (Speedy)Cat m-ar costa pentru un Lancer 2008 pentru toate geamurile? Dupa cum vezi sunt si din pitesti
Salut. Pretul mediu este 550 Ron. Dar am nevoie sa stiu ca marca de folie preferi si transparenta pt pretul exact. Ma poti suna..

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Mie Oct 29, 2008 11:56 am

Pana la urma pe geamurile fata se poate aplica folie? chiar si cu 25 % sau 30 % parca. Auzisem ceva ca pe fata nu mai e voie nici asa deoarece masinile ar avea din fabrica deja o tenta de 25 % pe geamuri... Asta a spus-o un tip de la Politie pe TVR 1 . Cat ar fi la voi folia pe toata masina spate 95% si fata 30% ? Folie LLumar normala.

Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Mie Oct 29, 2008 2:05 pm

QUOTE (Vibe)Pana la urma pe geamurile fata se poate aplica folie? chiar si cu 25 % sau 30 % parca. Auzisem ceva ca pe fata nu mai e voie nici asa deoarece masinile ar avea din fabrica deja o tenta de 25 % pe geamuri... Asta a spus-o un tip de la Politie pe TVR 1 . Cat ar fi la voi folia pe toata masina spate 95% si fata 30% ? Folie LLumar normala.

Salut. Pretul este 550 ron.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mie Oct 29, 2008 6:06 pm

La Lancer lamele alea de care se freaca geamul pe interior sunt de cauciuc si in timp apar zgarieturi pe folie.
Exista o banda cu o parte catifelata care se lipeste pe lama aia de cauciuc ca sa nu mai zgarie folia. Vinzi sau stii ceva despre asa ceva?

Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Mie Oct 29, 2008 9:10 pm

QUOTE (cix)La Lancer lamele alea de care se freaca geamul pe interior sunt de cauciuc si in timp apar zgarieturi pe folie.
Exista o banda cu o parte catifelata care se lipeste pe lama aia de cauciuc ca sa nu mai zgarie folia. Vinzi sau stii ceva despre asa ceva?
Sincer nu m-am confruntat cu aceasta problema deoarece foliile sunt bune si au strat antizgariere. Si nu prea vad cum ar putea cauciucul sa zgarie folia.

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Joi Oct 30, 2008 9:44 pm

QUOTE (cix)La Lancer lamele alea de care se freaca geamul pe interior sunt de cauciuc si in timp apar zgarieturi pe folie.
Exista o banda cu o parte catifelata care se lipeste pe lama aia de cauciuc ca sa nu mai zgarie folia. Vinzi sau stii ceva despre asa ceva?

Cix, tu ai folie din cate stiu? S-a zgariat rau? Ce folie ai pusa?

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Oct 30, 2008 10:06 pm

E folie Llumar si nu e zgariata tare .. nici nu se observa .. doar daca te uiti atent. Eu am 60% pe fata si 70% pe spate. Dar ma gandeam ca daca ar fi fost ceva catifelat acolo nu se zgaria deloc.

Avatar utilizator
Gogo
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 30, 2007 10:48 am

Mesaj de Gogo » Vin Oct 31, 2008 9:42 am

pt un Mitsubishi Colt CZ3 - ma intereseaza preturi pentru:
Doar spate - Laterale si luneta - cat mai inchisa
Si toata masina - fatza maxim de inchis cat se poate legal si spate maxim inchis
folie - Llumar si 3M (daca exista diferenta de pret sa imi spui separat gen llumar costa atat si 3M costa atat)
Ms

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori