Promotie Weitec Suspensii/arcuri Cu Reducere 19 %

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Sep 30, 2009 4:21 pm

La tine cred ca doar coilovers, dic ce-am mai vazut pe site-uri.

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Vin Oct 02, 2009 11:09 am

QUOTE (COObra @ Sep 30 2009, 11:29 AM) pentru colt 1,5; 109 cai; 5 usi; 2007, face cineva si amortizoare? arcuri am eibach.

Din ce am cautat nu am gasit amortizoare, eventual numai coilovers.

PROMOTIA S-A INCHEIAT!!!
ACUM PRETURILE SUNT CELE DE CATALOG!!!

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Vin Oct 02, 2009 11:36 am

cu termene si conditii de genu luati mai multe....mai bine nu mai pui.
asa am avut si noi promotie la Evo. 5000 euro bucata. da trebuia sa iei 30 de bucati minim si promotia s-a terminat ieri.
bad luck.

Avatar utilizator
altuning
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 06, 2008 12:50 pm

Mesaj de altuning » Mar Oct 13, 2009 11:23 am

Promotii sunt tot timpul, cine e chiar interesat poate sa viziteze pagna noastra online, ca doar nu mut
tot siteul aici pe mitsu. Si nu compara promotie de 5000 EUR/bucata 30 de bucati cu promotie de 150 EUR/set...2 seturi ;-)

Apropos acum avem promotie la KW - toat luna OCTOMBRIE

* La un set de arcuri KW primesti cadou o sapca KW si transport gratuit
* La un set de suspensii KW primesti cadou un tricou KW si transport gratuit
* La un set de suspensii reglabile KW primesti cadou un rucsac KW si transport gratuit

Aici lista de preturi: http://www.altuning.ro/pictures/2768.xls


Avatar utilizator
Cristian Todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 21, 2008 9:26 pm

Mesaj de Cristian Todea » Joi Noi 05, 2009 6:48 am

salutare. ai un site foarte stufos. nici la telefon nu prea raspunzi. te rog daca tot ai postat pe un forum specializat MITSUBISHI, spune-mi ce poti aduce pentru new lancer. arcuri, amortizoare, discuri de frana, placute de frana. multumesc.

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Joi Noi 05, 2009 10:43 am

QUOTE (andrei @ Oct 16 2009, 10:14 AM) Intrucat in urma mai multor avertizari la adresa lui altuning in legatura cu folosirea necorespunzatoare a quote-ului (a se observa ca 99% din posturile sale sunt editate cu aceasta remarca) si avand in vedere ca aceasta regula a fost supusa dezbaterii publice si s-a decis ca ea sa ramana, warnul acumulat de altuning a ajuns la 100%, ceea ce inseamna BAN pe cel putin o luna (asta in cazul in care va fi interesat si ne va contacta sa reducem 10% din warn).

Ar fi fost cazul sa luam masuri si pentru atac la persoana, insa am fi depasit warningul de 100%.


Informatii luate de aici.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Noi 05, 2009 11:21 am

se cam apropie luna aia de BAN, asa ca zic ca mai bine sa faca un moderator curat prin posturile lui alltuning (deja si-a luat ban odata) si sa continuam in conditii normale. ca daca e lasata situatia asa, cand apare iar omu', o sa se reaprinda si discutiile.
pana la urma avem nevoie unii de altii, omul a fost pedepsit, hai sa incercam sa facem treaba buna si civilizata.

parerea mea .......hic!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Joi Noi 05, 2009 2:49 pm

A fost instiintat pe mail despre aceasta situatie, daca va fi interesat, ne va contacta.

PS: Eu astept de aproape un an un raspuns de la el in legatura cu o bara spate pt CZ3.

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori