(oferta Servicii) Produc/reproduc Si Imbrac Elemente/piese Auto-moto In Materiale Compozite

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
russelheim
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 09, 2010 2:28 pm

Mesaj de russelheim » Sâm Oct 09, 2010 4:51 pm

Produc/reproduc(copiez) piese auto-moto din fibra de sticla sau fibra de carbon, imbrac orice piesa in fibra de carbon , fibra nu autocolant , construiesc incinte subwoofer (fibra de sticla) . Pentru piesele/componentele ce urmeaza a fii reproduse am nevoie de piesa originala (cat de cat intregi , ex : carene ) ca sa pot face matrita . Momentan nu am o lista de preturi ,preturile variaza in functie de marimea piesei si materialul folosit .(1mp fb de sticla- aprox 15 20 lei , 1mp fibra de carbon 45 euro , plus chimicale)
Postati va rog o poza cu piesa in pricina ca sa imi fac o idee cam ce vreti .
Eu sunt din Constanta . *********************************

QUOTE (russelheim @ Oct 9 2010, 04:48 PM) Produc/reproduc(copiez) piese auto-moto din fibra de sticla sau fibra de carbon, imbrac orice piesa in fibra de carbon , fibra nu autocolant , construiesc incinte subwoofer (fibra de sticla) . Pentru piesele/componentele ce urmeaza a fii reproduse am nevoie de piesa originala (cat de cat intregi , ex : carene ) ca sa pot face matrita . Momentan nu am o lista de preturi ,preturile variaza in functie de marimea piesei si materialul folosit .(1mp fb de sticla- aprox 15 20 lei , 1mp fibra de carbon 45 euro , plus chimicale)
Postati va rog o poza cu piesa in pricina ca sa imi fac o idee cam ce vreti .
Eu sunt din Constanta . *******************************

Daca se sterge si postul asta macar sa aveti bunul simt sa anuntati . Ms frumos

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Oct 09, 2010 5:53 pm

Inainte de a posta si ridica pretentii macar ai bunul simt sa citesti Regulamentul.

Multumesc.

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori