Themircea

Ai cumparat ceva? Adauga-ti feedbackul aici!
Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Vin Mai 27, 2011 10:34 am

Comandat de la Mircea tava spate pentru Lancer Classic, tava si covorase cauciuc pentru Sandero, covorase textil pentru Jetta. Super multumit, recomand cu cea mai mare caldura!

Avatar utilizator
madipascu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 06, 2011 1:53 pm

Mesaj de madipascu » Vin Noi 04, 2011 11:05 pm

am luat de la mircea(rimi) tavita+set presuri pentru asx,sunt ok.il (ii)recomand ca firma

Avatar utilizator
amibillpro
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 14, 2011 6:47 pm

Mesaj de amibillpro » Mar Dec 06, 2011 6:22 pm

Am cumparat astazi direct de la firma, covorase de cauciuc pentru ASX-ul meu si binenteles si tavita pentru portbagaj. Sunt foarte multumit, pe deoparte pentru calitatea celor cumparate, dar si pentru promptitudinea, seriozitatea si corectitudinea cu care am fost servit. Asa ca, numai cuvinte de lauda pentru Mircea si firma RIMI SRL. Il voi recomanda tuturor prietenilor mei.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Feb 01, 2012 11:41 am

Am mai cumparatd e la Mircea zilele astea un set covorase+tavite pentru Octavia I si un set de presuri universale Uni1. Foarte multumit din nou, recomand 100%.

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Mie Iun 20, 2012 7:08 pm

am cumparat un set de covorase de cauciuc si cuva de portbagaj pt lancer...au ajuns foarte ok...foarte multumit...recomand 100%

Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Comercianti”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori