Vand Sau Schimb Colt 1.1

Oferte de vanzare ale autoturismelor Mitsubishi
Avatar utilizator
Z3Dan
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 20, 2012 8:05 pm

Mesaj de Z3Dan » Lun Sep 09, 2013 4:16 pm

Salut!
?ncă nu sunt 100% hotăr?t să v?nd mașinuța, dar pentru o ofertă bună sau un schimb interesant pot fi convins.
Detaliile buburuzei sunt astea:
- cumpărată ?n 2012 (martie la 173000 km),an 2005, 1124 cmc, 188000 km, aer condiționat, alarmă pe post de inchidere centralizată (cheia cu butoane am primit-o fără chip la achiziționarea mașinii), geamuri electrice față;
- schimb kit ambreiaj, discuri frăne și plăcuțe plus revizie efectuate ?n martie 2013 la 182000 km;
- vine cu două r?nduri de cauciucuri și de jenți;
- mai am de reparat catalizator (tobă spartă exact la ?mbinare, automat nu se poate suda, preț 800 lei pe un site de piese), afișaj bord (preț aproximativ 500 lei la reprezentanță).
Mașina e ok, nu pot să zic să am fost obsedat cu ?ntreținerea, dar merge și arată bine (nu troncăne, nu bate).
Referitor la schimb, recunosc că cel mai mult m-ar interesa un Opel Astra G (portbagaj scurt), benzină, motor 1,6 16v ideal dar nu obligatoriu (producție minim 2005).
Prețul ?ncă nu e stabilit dar ?ncepe de la 3000.

Avatar utilizator
Z3Dan
Mesaje: 0
Membru din: Joi Dec 20, 2012 8:05 pm

Mesaj de Z3Dan » Mar Oct 01, 2013 6:30 pm

Revin. M-am hotăr?t să v?nd buburuza.
Am reparat toba (sudură argon, ?nlocuit garnitură și colier), am găsit afișaj second.
La pachet, in afară de jenți și cauciuciuri (1 set vară și 1 set iarnă) adaug și un catalizator second (ăsta nu mai trebuie schimbat, dar l-am cumpărat pentru orice eventualitate) și toba finală (era in plan să o schimb după iarnă, nu huruie, dar a inceput să se vadă mai multă rugină pe la suduri).
Prețul incepe tot de la 3000 euro, evident tot negociabil.
Nu mă mai interesează schimb.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori