Problema In Urma Unui Accident....

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Montero, Pajero, Pajero Sport si Pajero Pinin
Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Joi Sep 09, 2010 11:57 am

QUOTE (zimbet @ Sep 9 2010, 11:21 AM) lol.... funny situatie... eu intr-o saptamana am omorat 3 animale...

sper sa ma opresc la cele 2 animale si sa nu ajung la 'performanta' ta de 3 suflete :-). acum sincer, pentru un sobolan, parca nu m-ar interesa asa mult..

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Joi Sep 09, 2010 12:05 pm

cel mai urat ca sobolanul traversa soseaua si nu l-am vazut, pisica a sarit si s-a orpit exact in fata rotii si se uita la bec, si canele s-a speriat de un camion...

p.s. eram cu cealalta japoneza (nissan almera)...

Avatar utilizator
n.vasiliu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 05, 2009 6:18 pm

Mesaj de n.vasiliu » Joi Sep 09, 2010 12:55 pm

Nu e treaba cu omoratul animalelor. Eu n-am niciunul pe constiinta.....

Avatar utilizator
adictoma
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mar 10, 2008 7:26 pm

Mesaj de adictoma » Joi Sep 09, 2010 1:16 pm

) ai ceva la activ. eu am atins doar un caina la 110km/h. mi-a spart bara si proictorul. eram cu o nubira. a trebuit sa fac de doua ori drumul bucuresti-braila pentru anexe si constatari de la politie ca domn' comisar Porumb nu e in stare sa-si faca treaba cum trebuie.

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Joi Sep 09, 2010 1:16 pm

Apai la pisica pe la motor nu m-as fi gandit....

Aveti grija la pasari, mai ales la porumbei ca-s mai inceti. Eu la Pajero mi-am crapat parbrizul dupa e din senin m-m trezit cu un porumbel in fata pasagerului. Aveam cam 90 kmh si l-am luat din plin, rezultatul a fost o crapatura frumoasa pe parbriz

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Sep 09, 2010 4:11 pm

la porumbei am avut noroc. eram cu iveco si s-a dus mai in sus. daca il luam pe mijlocul parbrizului........in masina era.
care aveti chemari spre caini, va invit pe la ciorogarla...nu de alta da nu pot sa dorm de concerte. dau si un gratar, dar ala de alte mortaciuni.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Montero & Pajero”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori