Pajero 3.2 2008

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Montero, Pajero, Pajero Sport si Pajero Pinin
Avatar utilizator
victor89ioan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 30, 2010 1:06 pm

Mesaj de victor89ioan » Mar Noi 30, 2010 1:17 pm

Salut, numele meu esti victor ioan, (giroc jud tm)
tatal meu detine un pajero 3.2 Transmisie manuala,varianta 3 usi...iar eu (Din fericire) sunt cel care a circulat cel mai mult cu aceasta masina,
pot sa zic ca sunt un fan mitsu ...am condus pajero,lancer,colt,lancer clasic,l200 si outlanderu ...insa la suflet mi-a ramas pajero (desi sunt detinator kia cee'd si imi iubesc masina), aceasta fiind masina care am condus-o cel mai mult (aprox 19-20 k '''kilometri) . Pe asfalt sau pe dealuri masina este exceptionala, am prins zapada de peste 1m la munte...am mers destul insa la un moment dat s-o adunat zapada in fata si nu am mai putut innainta....probabil daca avea plug curatam drumu linistit ...din cate am auzit nici un 4x4 stock nu are performante offroad cum are pajero... nu stiu exact daca ii asa sau nu, pt mine ii THE BEST...
http://victor89ioan.wordpress.com/2009/ ... hi-pajero/
http://victor89ioan.wordpress.com/2009/ ... 4-11-2009/
linkurile de mai sus contin niste poze cu jeepuletu...insa nu am deocamdata cu interiorul...

Anunturile publicitare se pun in aria corespunzatoare . Cititi Regulamentul mai cu atentie .
Multumesc
Cristibna

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Noi 30, 2010 4:48 pm

QUOTE (victor89ioan @ Nov 30 2010, 01:17 PM) din cate am auzit nici un 4x4 stock nu are performante offroad cum are pajero...

Nu ai auzit prea bine. Din contra, Pajero stock e foarte limitat in offroad.
Intradevar, la capitolul rally raid, e super ok ca si stock, insa la offroad (cum e in romanica), lasa de dorit...

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Montero & Pajero”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori